Habstrakt jeszcze tego lata wystąpi w Polsce! To będzie jego debiut w naszym kraju

6 sierpnia po raz pierwszy w Polsce wystąpi Habstrakt. Jedna z ciekawszych postaci sceny bass house jest headlinerem Goldhill Festival 2022.

2sher

W tym sezonie EDMowe eventy odwiedzi wielu artystów, którzy dawno w naszym kraju nie grali bądź zagrają u nas po raz pierwszy. Duży wkład w tę debiuty ma oczywiście Sunrise Festival, co nieco dołoży od siebie także Heartbeat Festival, ale ciekawie będzie też na Kaszubach. 6 sierpnia pod Kartuzami odbędzie się już czwarta edycja Goldhill Festival – imprezy, która z roku na rok oferuje coraz ciekawszy skład artystów. W 2019 roku swój debiut nad Wisłą zaliczył tam Matroda, a w tym roku organizatorzy zapewnili występ kolejnego światowego producenta, który w Polsce jeszcze nie miał okazji wystąpić.

Habstrakt po raz pierwszy w Polsce

Tegorocznym headlinerem Goldhill Festival będzie naprawdę długo wyczekiwany francuski producent o pseudonimie Habstrakt. Jego charakterystyczny bass house’owy sznyt zaskarbił sobie gusta wielu fanów tego typu brzmień na całym świecie, w tym także w Polsce. Na jego koncie są collaby z takimi postaciami, jak Skrillex, Tchami, Malaa czy Marten Hørger. Pod koniec ubiegłego roku ukazał się także jego oficjalny remix do utworu DJa Snake’a pt. “Ring The Alarm”.

emuze.me

Mocny lineup kaszubskiej imprezy

Habby zaliczy swój debiut w naszym kraju właśnie podczas Goldhill Festival 2022. Impreza odbędzie się na Złotej Górze w sobotę 6 sierpnia. Oprócz Francuza, za deckami zameldują się Curbi, Zonderling, Gromee, I.GOT.U w projekcie Fake Jake oraz Shahay. Wkrótce poznamy jeszcze lokalny support.

Bilety w dalszym ciągu są dostępne. Obecnie obowiązuje cena 79 zł, lecz jeszcze w tym tygodniu ulegnie ona zmianie. Zakupu możecie dokonać pod tym linkiem.

ultra

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Goldhill Festival 2022.

emuze.me

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?