Hall Of Trance odwołane. Organizator opublikował oświadczenie

Planowana na 18 marca impreza Hall Of Trance nie odbędzie się. Mieli na niej wystąpić m.in. RAM, Richard Durand czy Jorn van Deynhoven.

kalendarz

Ciężkie są to czasy dla organizatorów imprez – i niestety przekonuje się o tym teraz agencja Amazing Moments Creators. Organizatorzy między innymi Malta Garden Festival planowali na 18 marca pierwszą edycję Hall Of Trance. W lineup’ie znaleźli się chociażby Darude, Richard Durand, John O’Callaghan czy Jorn van Deynhoven. Wszystko miało się odbyć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. No właśnie miało – w piątkowy wieczór, na dwa tygodnie przed otwarciem bram, otrzymaliśmy informację o odwołaniu wydarzenia.

Hall Of Trance odwołane – oświadczenie

Jak wynika z opublikowanego przez organizatorów oświadczenia, powody odwołania są od niego niezależne. W najbliższych dniach posiadacze biletów mają otrzymać informacje dotyczące zwrotów. Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia.

kalendarz

Z przyczyn niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie HALL OF TRANCE. Impreza nie odbędzie się. Osoby, które kupiły bilety dostaną w najbliższych dniach mail z informacjami na temat zwrotów wejściówek. Za niedogodności przepraszamy.

Nie są to łatwe czasy

Mamy początek marca – i mimo tak wczesnego momentu w kalendarzu na rok 2023, zapowiedziano już naprawdę sporo wydarzeń. Przy tak dużym zatrzęsieniu można się spodziewać, że która z inicjatyw nie wypali i najzwyczajniej w świecie zostanie odwołana. Mieliśmy już zresztą tego przykład – jakiś czas temu organizatorzy planowanego na ten weekend Arena Festival ogłosili przełożenie wydarzenia na inny termin i lokalizację. W tym przypadku powodem były kwestie finansowe.

kalendarz

Organizatorzy Hall Of Trance nie wspomnieli jasno, jaki był powód odwołania wydarzenia. Czy tutaj swoją rolę także zagrały pieniądze? Tego oficjalnie nie wiemy.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?