kontakt

Fani mocniejszych brzmień z pewnością znają markę HARD Summer. Event organizowany przez Insomniac przyciąga głównie fanów klumatów bass house i dubstep, gdyż to te gatunki dominują na tym festiwalu. Impreza, która organizowana jest od lat w Stanach Zjednoczonych, w tym roku zawita do Europy, a dokładnie na Wyspy Brytyjskie.

Jeszcze w tym roku

HARD UK odbędzie się w Londynie, a dokładnie w legendarnym The Drumsheds. Impreza planowana jest jeszcze na ten rok i ma się odbyć 21 sierpnia w dość niestandardowych godzinach – od 14:00 do 22:30. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze lineup’u imprezy oraz ceny wejściówek, lecz te szczegóły organizatorzy podadzą zapewne w ciągu najbliższych tygodni.

Podbój Europy

HARD Festival to kolejny event Insomniac, który odbędzie się w Europie. Amerykański gigant wprowadził już w ostatnich latach na europejski rynek Dreamstate, które odbywa się w Polsce. W ubiegłym roku w Rumunii miała się odbyć również impreza współtworzona przez Insomniac – SAGA Festival, a prócz tego planowana na ten rok jest jeszcze europejska edycja EDC. Ekspansja amerykańskiego promotora na europejski rynek jest więc zakrojona na szeroką skalę. Czy przetrwa on walkę o klienta z europejskimi organizatorami? Przekonamy się za jakiś czas.

kontakt