Tune Of The Year

Ledwo zdążyliśmy Was poinformować o nadchodzącym wydaniu collabu Hardwella z Blasterjaxx, a już wracamy z konkretami. Zapowiedzi o wspólnym tracku Holendrów dotyczyły roku 2021, jednakże nikt się nie spodziewał, że będzie chodzić już o pierwszy stycznia! Właśnie wtedy, w momencie odpalania szampanów i witania nowego roku, na streamingi wleciał track o nazwie “Bootshaus ID“. Datę jego premiery poznaliśmy już kilka dni temu, za pośrednictwem Instagrama kultowego już kolońskiego klubu.

Jednakże najbardziej niespodziewanym elementem tej premiery jest powstanie nowego aliasu Hardwella i BlasterjaxxJaxxwell. Panowie już nie pierwszy raz łączą siły, bowiem ich dotychczas wydane wspólne kolaboracje zdążyły zebrać wiele uznania wśród fanów muzyki EDM. Najbardziej znanym w tym momencie jest “Bigroom Never Dies“, wydane w 2018 roku.

Po całym 2020 roku wydawniczej posuchy u Robberta, wreszcie dostajemy rąbek tajemnicy jego studia do naszych słuchawek. Warto jednak nadmienić, iż z technicznego punktu widzenia wciąż nie jest to powrót aliasu Hardwell. Mamy nadzieję, że ostatnie “to be continued” stanie się wkrótce rzeczywistością i zobaczymy go z powrotem na scenie w – miejmy nadzieję – pełnym festiwali i koncertów nowym roku.

Tune Of The Year