Wytwórnia Hardwell’a wydaje już po raz 1000. Na jubileusz otrzymaliśmy intro jego seta z Ultra

“Move” – taki tytuł nosi 1000., jubileuszowe wydanie Revealed Recordings, za którego produkcją stoją Hardwell i KAAZE.

sunrise

W 2010 roku – a więc 14 lat temu – wystartowała Revealed Recordings, wytwórnia wówczas jeszcze budującego swoją pozycję na scenie EDM Hardwell’a. Jak z pewnością większość obserwujących tę branżę osób wie, ukazało się tam wiele kawałków, które odniosły spory sukces na głównych scenach festiwali. Czasy i trendy się zmieniały, ale jedno zostało niezmienne – ten label miał i ma nadal niemały wpływ na kształt obecnej tanecznej elektroniki. Do najważniejszych kawałków, które wydawał u siebie Robbert jeszcze wrócimy na naszych łamach – teraz jednak skupmy się na wydaniu numer 1000., które właśnie ujrzało światło dzienne.

Revealed razy 1000

Tysięczne wydanie w Revealed nosi tytuł “Move” i jest collabem na linii Hardwell – KAAZE. Numer ten mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy podczas tegorocznego występu Holendra na Ultra Music Festival. Był to utwór o tyle istotny, że otwierał on przełożony z powodów pogodowych z piątku na sobotę set bredańczyka na głównej scenie w Bayfront Park. Między innymi też dlatego wielu fanów mocnego, oscylującego między bigroomem a techno brzmienia tak entuzjastycznie przyjęło tę kompozycję. A to, że jest ona na dodatek wydaniem numer 1000. w Revealed, dodaje tylko wyjątkowości.

kalendarz

Już wersja studyjna oferuje solidnego kopa, a – jak dobrze wiadomo – tego typu kawałki zdecydowanie zyskują w warunkach mocnego, festiwalowego nagłośnienia. O ile nie zapowiada się na występ Hardwell’a w Polsce na którymś z polskich eventów w tym sezonie, o tyle KAAZE odwiedzi nasz kraj, i to jeszcze w tym miesiącu. Szwedzki producent jest jedną z głównych gwiazd Euforia Festival 2024 – a to, że podczas jego seta wybrzmi “Move”, jest więcej niż pewne.

ultra


foto: Rein Kooyman

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?