Jest już aftermovie Heartbeat Festival 2021. Miła pocztówka z Trzcianki!

Na sam koniec października w sieci został opublikowany niemal sześciominutowy materiał podsumowujący Heartbeat Festival 2021.

kalendarz

Tegoroczny sezon festiwalowy, co by nie mówić, odbywał się na pół gwizdka. Mimo to udało się zrealizować w miesiącach wakacyjnych niemało eventów z muzyką elektroniczną w formie minimum przypominającej tę sprzed pandemii. Jednym z takich wydarzeń było Heartbeat Festival 2021. Impreza znana dotychczas jako Beach Party Trzcianka dokonała od momentu zakończenia ostatniej przed lockdownem edycji sporych zmian. Oprócz nazwy, zmianie uległ także poziom lineup’u – i to na jeszcze wyższy niż podczas poprzednich edycji. W dniach 6-8 sierpnia 2021 roku nad jeziorem Logo wystąpili między innymi Headhunterz, NERVO oraz Mike Williams.

Prawie 6 minut wspomnień

Organizatorzy przyzwyczaili już fanów festiwalu do tego, że co roku mogą liczyć na aftermovie pokazujące klimat, jaki panował pod sceną i nie tylko. Nie inaczej jest w tym roku – w ostatni dzień października światło dzienne ujrzał niemal sześciominutowy klip podsumowujący Heartbeat Festival 2021.

emuze.me

W materiale nie zabrakło wielu pozytywnych ujęć – czy to spod sceny, czy to z pola namiotowego. Związany z powrotem na festiwale entuzjazm bił też zza decków – i tego również nie zabrakło. Ważny w takich materiałach jest także aspekt muzyczny. I istotnie, osoba odpowiedzialna za montaż filmu nie zapomniała o tym, że swoje istotne miejsce w spektrum brzmieniowym całego festiwalu ma hardstyle – i za to plus.

W aftermovie Heartbeat Festival 2021 wykorzystano następujące utwory:

ultra

  1. Afrojack & Chico Rose pres. Never Sleeps – You Got The Love
  2. Tiesto – The Business (Skytech Bigroom Edit)
  3. Nonsens – Make It Pop vs Daft Punk – One More Time
  4. Henry Fong & Knock2 feat. General Degree – What’s The Move
  5. Headhunterz – Takin’ It Back

Za realizację materiału odpowiada ekipa Stykky Media. O tym, jak im poszło, możecie przekonać się poniżej – bo właśnie tam znajdziecie aftermovie Heartbeat Festival 2021.

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?