Will Sparks i Marten Hørger dołączają do lineup’u Heartbeat Festival 2022

Heartbeat Festival 2022 ogłasza dwie kolejne postaci z lineup’u. W Trzciance wystąpią Will Sparks i Marten Hørger!

reklamujsie

Wojenna zawierucha miała wpływ na organizatorów festiwali, którzy nieco przyhamowali swoje kampanie promocyjne. Nie dziwi to wcale – wszak na przełomie lutego i marca większość Polaków zaprzątała sobie głowy zupełnie innymi sprawami, niż festiwale. Pod tym względem jednak sytuacja wróciła do względnej normy, na co promotorzy nie zostali obojętni. W ostatnich dniach kolejne wydarzenia ogłosiły swoje gwiazdy – do tego grona dołączył właśnie Heartbeat Festival.

Dwa mocne bookingi

Dotychczas lineup trzcianeckiego eventu stanowiły trzy nazwiska – MORTEN, Ben Nicky oraz I.GOT.U. Dziś do składu artystów dołączyły kolejne dwie postaci, reprezentujące różne spojrzenia na EDM. Jako pierwszy ogłoszony został dawno niewidziany w naszym kraju Will Sparks.

Następnie organizatorzy imprezy przedstawili kolejną postać (obok MORTENa), która właśnie w Trzciance zaliczy swój polski debiut. Jest nią znany w głównej mierze fanom labelu Confession Marten Hørger.

Tym samym obecnie lineup Heartbeat Festival 2022 wygląda następująco:

piątek, 24 czerwca
I.GOT.U
MORTEN
Will Sparks

sobota, 25 czerwca
Ben Nicky
Marten Hørger

Kolejne lineup’owe karty mają zostać odkryte w najbliższych tygodniach.

Już za niecałe 100 dni!

Heartbeat Festival 2022 odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w Trzciance, nad jeziorem Logo. Więcej informacji na temat wydarzenia, a także bilety, znajdziecie na stronie heartbeatfestival.pl.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.

foto: ErZet Arts

reklamujsie

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?