Znamy datę Heartbeat Festival 2022! Powrót do dobrze znanej formuły

Organizatorzy Heartbeat Festival ogłosili datę przyszłorocznej edycji. Nad jeziorem Logo spotkamy się znów w ostatni weekend czerwca!

reklamujsie

W ubiegły weekend odbyła się dziesiąta edycja Heartbeat Festival – wydarzenia znanego do 2019 roku jako Beach Party Trzcianka. Mimo deszczu, który spadł pod koniec dnia drugiego imprezy, nad jeziorem Logo było naprawdę gorąco – a zadbali o to między innymi NERVO, Headhunterz, Mike Williams i wielu innych DJów i producentów z Polski i zagranicy. Relację z tegorocznej edycji przeczytacie na naszych łamach w najbliższych dniach, a tymczasem organizatorzy wydarzenia postanowili pójść za ciosem i przedstawić pierwsze informacje dotyczące edycji przyszłorocznej.

Jak do 2019 roku

Tegoroczny event miał miejsce w dniach 6-8 sierpnia – i było to spowodowane kolejnym już koronawirusowym przełożeniem terminu. Na ten moment jednak wiele wskazuje na to, że w roku 2022 letnie festiwale będą się odbywać w normalnej, znanej sprzed pandemii formie. Dlatego też odpowiedzialne za wydarzenie Stowarzyszenie “Gramy z Sercem” ogłosiło, że Heartbeat Festival 2022 odbędzie się w dniach 24-26 czerwca roku przyszłego.

Informacja została przekazana za pomocą facebook’owego wydarzenia, które zostało założone w czwartkowy wieczór.

Będzie to więc powrót do tradycyjnej formy, w ramach której od 2012 roku trzcianecki elektroniczny festiwal odbywał się w ostatni weekend czerwca. Tegoroczna edycja – ze względów oczywistych – była od tej reguły wyjątkiem.

Czekamy na kolejne informacje

Na ten moment ciężko cokolwiek powiedzieć na temat lineup’u czy atrakcji szykowanych na przyszłoroczne spotkanie nad jeziorem Logo. Znając taktykę marketingową organizatorów, ogłoszenia pierwszych gwiazd festiwalu możemy się spodziewać dopiero w przyszłym roku. O tym, jak to ostatecznie będzie wyglądać, przekonamy się jednak w swoim czasie.

reklamujsie

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?