Heartbeat Festival 2023 rusza z lineup’owymi ogłoszeniami. Na pierwszy ogień ikona psytrance’u

Długo musieliśmy czekać na informacje dotyczące lineup’u Heartbeat Festival 2023. Oczekiwanie dobiegło jednak końca – oto pierwsze nazwisko!

kalendarz

Na pierwsze lineup’owe informacje dotyczące Heartbeat Festival 2023 musieliśmy czekać naprawdę długo. W ostatnich latach ekipa z Trzcianki rozpoczynała ogłoszenia na samym początku roku – ale tym razem przeciągnęło się aż do końcówki marca. Na szczęście oczekiwanie właśnie dobiega końca – właśnie poznaliśmy pierwszą gwiazdę tegorocznej edycji charytatywnego eventu z muzyką elektroniczną.

Heartbeat Festival rusza z ogłoszeniami

W tym roku Heartbeat Festival odbędzie się w innej niż dotychczasowa formie. Na pierwszy dzień – czyli piątek 23 czerwca – we współpracy z władzami Trzcianki zaplanowano darmową imprezę wiankową. Jak wynika z zapowiedzi, nie zabraknie na niej tanecznej elektroniki. Najciekawiej dla fanów EDMu ma być jednak dzień później, czyli w sobotę 24 czerwca. To właśnie wtedy odbędzie się impreza w stylu, z jakiego Heartbeat Festival (a wcześniej Beach Party Trzcianka) słynie. I to właśnie wtedy za deckami nad jeziorem Logo stanie Astrix.

kalendarz

Izraelski producent cieszy się nie lada uznaniem wśród słuchaczy psychodelicznych brzmień. Możemy go zobaczyć w lineup’ach czołowych festiwali z muzyką goa i psytrance, ale nie tylko – Astrix godnie reprezentuje swój nurt także na multigatunkowych imprezach, takich jak FEST Festival 2022. Już 24 czerwca będziemy mogli go zobaczyć w naszym kraju ponownie.

ultra

Heartbeat Festival 2023 – bilety

Kolejne informacje dotyczące lineup’u imprezy już w najbliższych dniach. Już teraz możemy powiedzieć, że będzie naprawdę różnorodnie. Sprzedaż biletów na Heartbeat Festival 2023 startuje 24 marca o 19:00 na stronie abilet.pl.


foto: ErZet Arts

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?