Zmiana terminu nie wystarczyła. Heartbeat Festival 2020 nie odbędzie się

Odbywający się co roku w Trzciance Heartbeat Festival z powodu pandemii koronawirusa został przeniesiony na kolejny rok.

sunrise

Wielu imprezowiczów z Polski miało nadzieję, że mimo panującej pandemii koronawirusa uda się zorganizować w tym roku jakiś duży festiwal. Niestety rzeczywistość okazuje się być nieubłagana. Jeden z największych eventów EDM w naszym kraju – Beach Party Trzcianka – miał początkowo odbyć się pod koniec czerwca. Z powodu wielu obostrzeń oraz zagrożenia, które stanowi COVID-19, organizatorzy postanowili przenieść imprezę na awaryjny termin.

Wielu fanów muzyki elektronicznej miało smaka na wrześniowy termin – niestety z każdym tygodniem coraz więcej wskazywało na to, że impreza zostanie przełożona.

kalendarz

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził…

Organizatorzy Heartbeat Festival wrzucili na swoje social media oświadczenie, z którego wynika iż dziesiąte urodziny imprezy odbędą się dopiero w przyszłym roku.

ultra

Kochane #heartbeatfamily,

Gdybyśmy tylko mieli taką moc, skasowalibyśmy cały 2020 rok. Oczywiście w jego obecnym kształcie. I włączylibyśmy reset. Żeby zaczął się jeszcze raz, bez obecności koronawirusa, bez pandemii i bez związanych z nią obostrzeń. To, co byliśmy w stanie zrobić, to twardo walczyć o tegoroczną edycję Hearbeat Festival, na wszelkie możliwe sposoby i do samego końca. Bo przecież miała to być wyjątkowa, 10-ta edycja, z przytupem i epickością godną takiego jubileuszu.

Pokonała nas rzeczywistość. Wierzyliśmy, że najgorsze mamy już za sobą, a epidemia Covid-19 za chwilę skurczy się do poziomu czegoś mało istotnego. Niestety, liczba zakażeń w ostatnich tygodniach jest coraz wyższa, a to nie pozwala na bezpieczne zorganizowanie tak dużego wydarzenia, jakim jest Heartbeat Festival. Bo oprócz tego, że zależy nam na tym, żebyście fantastycznie bawili się na festiwalu, chcemy też, żebyście wrócili z niego ze świetnymi wspomnieniami i – przede wszystkim – w pełni zdrowi.

Chcieliśmy z Wami spotkać się w tym roku, ale wiemy już, że nie będzie to możliwe. Tym samym oficjalnie przekładamy 10-tą edycję Heartbeat Festival na rok 2021. Wyznaczamy również nowy termin wydarzenia na 25-27 czerwca 2021. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby artyści z tegorocznej, odwołanej edycji, mogli porwać Was do niezapomnianej zabawy w Trzciance również w przyszłym roku. Chcemy również uzupełnić line-up o nowych artystów. Warto więc z nami zostać. I przede wszystkim – zachować już zakupione bilety, które automatycznie przedłużają swoją ważność do przyszłorocznej edycji Hearbeat Festival.

Pozostańcie z nami. Mimo przesunięcia festiwalu, szykujemy dla Was wiele niespodzianek wartych Waszej uwagi. Pozostańcie w gotowości i dbajcie o swoje zdrowie. Widzimy się już za niedługo, bo ani się obejrzycie, a 10-ta edycja Heartbeat Festival stanie się faktem.

Do zobaczenia! Gramy z Sercem!

Nowy termin festiwalu odbywającego się w Trzciance to 25 – 27 czerwca 2021 roku. Na ten moment nie wiadomo, czy uda się przenieść na przyszły rok gwiazdy, które zostały ogłoszone do tej pory. Jednak organizatorzy pracują nad tym w pocie czoła. Trzymamy za to kciuki, wszak dotychczasowy lineup prezentował się naprawdę solidnie.

kalendarz

sunrise

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?