Heartbeat Festival 2020 PRZEŁOŻONY! Znamy dwie awaryjne daty imprezy

Odbywający się co roku w Trzciance Heartbeat Festival został przeniesiony na inny termin. Organizatorzy zachęcają do zatrzymania biletu.

sunrise

Odbywający się co roku w Trzciance Heartbeat Festival, znany wcześniej jako Beach Party Trzcianka zbliża się nieubłaganie. Impreza pierwotnie miała odbyć się w terminie od 26 do 28 czerwca. Niestety pandemia koronawirusa staje na drodze wielu imprezom – i tak również musiało stać się z tą charytatywną imprezą.

Tylko zmiana terminu

Organizatorzy wielu polskich i zagranicznych eventów postanowiło przenieść swoje tegoroczne wydarzenie na kolejny rok. Twórcy tej imprezy zdają się jednak być optymistami – bowiem jak czytamy w oświadczeniu, na ten moment w grę wchodzi termin 4-5 września. Jednak, eżeli nadal nie będzie możliwości zorganizowania tak licznego zgromadzenia, dopiero wtedy jubileuszowa, dziesiąta edycja zostanie przeniesiona na ostatni weekend czerwca 2021 roku.

kalendarz

Stowarzyszenie Gramy Z Sercem, organizujące Heartbeat Festival – podobnie jak chociażby Sunrise Festival – apeluje przy okazji do osób posiadających bilety o niezwracanie ich. Wszystko to po to, aby impreza nie napotkała jeszcze większych przeszkód natury finansowej.

kalendarz

Ze statementu dowiadujemy się również, że już wkrótce zostaną podane kolejne dwa nazwiska, które zasilą lineup jubileuszowego eventu.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

sunrise

Chcielibyśmy mieć dla Was dzisiaj tylko dobre wiadomości. I napisać wam, że już tylko dwa miesiące dzielą nas od 10-tej, rocznicowej edycji Heartbeat Festival. Niestety, ze względu na wciąż obecny stan epidemii i wynikające z niego konsekwencje, nie jesteśmy w stanie tego zrobić.
Nie znaczy to jednak, że poddajemy się i zawieszamy białą flagę. Będziemy walczyć o to, by znowu spotkać się na tym niezwykłym wydarzeniu w Trzciance. Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia!

W momencie, gdy kwestia zdrowia – Waszego i Waszych najbliższych – staje się priorytetem, nie możemy pozwolić sobie na narażenie nikogo z Was. Jak już zapewne się domyślacie – tegoroczna edycja Heartbeat nie odbędzie się w pierwotnym terminie. To nie jest tylko kwestia rządowych rozporządzeń i ograniczeń. Decyzja ta podyktowana jest naszą troską o Wasze bezpieczeństwo. I naszym pragnieniem, byście z tego wspaniałego, tworzonego wspólnie eventu, zabierali do domów wyłącznie cudowne wspomnienia.

Naczelną ideą Heartbeat było zawsze niesienie pomocy tym, którzy są w potrzebie, dlatego już na samym początku uderzenia wirusa w nasz kraj przekazaliśmy 20 000 zł na zakup respiratora dla Szpitala Powiatowego w Trzciance. Ogłosiliśmy też zbiórkę na zrzutka.pl, na której jest już ponad 11 000 zł, za które uszyliśmy już prawie 12 tys. maseczek dla seniorów. Zakupiliśmy setki sprzętu ochronnego i dezynfekującego dla lokalnych służb medycznych i mundurowych. Dodatkowo przeznaczyliśmy 86 000 złotych na dezynfekcje jednostek publicznych, takich jak przedszkola i szkoły. Z dumą zawsze podkreślaliśmy i będziemy podkreślać, że jesteśmy muzycznym festiwalem charytatywnym!
Dzisiaj jednak sami znaleźliśmy się w sytuacji, w której potrzebujemy pomocy. 10-ta edycja Hearbeat miała być wydarzeniem, którego skala miała odpowiadać okrągłej rocznicy. Zostało już podpisanych wiele umów z artystami, dostawcami sprzętu i innymi osobami oraz instytucjami, których praca pozwoliłaby na spełnienie tego marzenia…

Teraz to wszystko zostanie zaprzepaszczone bez Waszego udziału. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą – jeśli nie musicie, nie dokonujcie zwrotu już zakupionych biletów na czerwcowy Heartbeat Festival i dołączcie do akcji #zatrzymajbilet. Wasza decyzja pozwoli nam nie tylko kontynuować działalność, ale zwyczajnie przetrwać. W zamian dla każdej i każdego z Was będzie czekać coś ekstra, gdy będziemy mogli w końcu wystartować. Bo dobra wiadomość jest taka, że dysponujemy już dogodnym dla przełożenia Heartbeat terminem!

Wstępnie możemy Was poinformować, że chcemy aby festiwal odbył się w dniach 4-5 września tego roku. Tak – tego roku! Jeśli to okaże się niemożliwe, ze względu na wciąż obowiązujące restrykcje, kolejnym możliwym terminem będzie 25-27 czerwca 2021 roku. Dołożymy przez ten czas jak największych starań, by line-up pozostał w 100% ten sam, a Was czekała jeszcze większa zabawa, niż się tego spodziewaliście. Jesteśmy w końcu jedną wielką, fantastyczną rodziną #Heartbeatfamily, a o tak bliskich sobie ludzi dba się jak najlepiej! Na znak naszej solidarności wkrótce przedstawimy Wam kolejnych dwóch artystów, którzy zasilą Line up naszego festiwalu !

Tymczasem dbajcie o siebie, stosujcie się do ograniczeń i bądźcie cierpliwi. Dobre dni w końcu nadejdą i będziemy mogli spotkać się wszyscy razem, łącząc bicia naszych serc na wyjątkowej, 10-tej edycji Heartbeat Festival!

Wstępna data, jaką zasugerowali organizatorzy, to 4 i 5 września. Mamy ogromną nadzieję, że do tego czasu obecna sytuacja się poprawi. Jeżeli bezproblemowo uda się zorganizować Heartbeat Festival, będzie można na nim usłyszeć takich artystów, jak Brooks, Salvatore Ganacci, Mike Williams czy Headhunterz.

Zachęcamy do zatrzymania biletu!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?