hexagon sublabel

Hexagon niczego się nie nauczył i otwiera kolejny – już siódmy – sublabel

Wytwórnia Dona Diablo otwiera siódmy sub-label. Jego szefem będzie jedna z dość rozpoznawalnych gwiazd Hexagonu, czyli Landis.

sb

Ostatnio na Shining Beats rozwodziliśmy się nad tym, jak w ostatnim czasie funkcjonuje Hexagon. Jednym z powodów – nie bójmy się tych słów – spadku formy tego uniwersum jest z pewnością spora liczba sublabeli, które na wielu polach mają już dość dużą konkurencję. Jako jeden z przykładów warto przedstawić chociażby tech house’owy label King Arthura – Bring The Kingdom.

Wszystko wskazuje jednak na to, że właściciele wytwórni nie zamierzają się w żadnym stopniu ograniczać. Kolejny z artystów z tej wytwórni postanowił bowiem postawić na swoje i otworzył siódmy już w portfolio wytwórni Don Diablo sublabel.

Wincyj lejbeluf

Mowa tutaj o pochodzącym ze Stanów Zjedoczonych producencie o pseudonimie Landis, który w ostatnim czasie stał się jedną z czołowych postaci tej stajni. Wytwórnia będzie nosić nazwę Fresh Squeeze, a pierwszy kawałek ukaże się 5 lutego. Z czasem zobaczymy, jaki kierunek gatunkowy obierze ta wytwórnia – jednakże utwór, który możemy usłyszeć w teaserze na Instagramie, zapowiada coś więcej niż niewnoszący niczego odkrywczego Future House.

Mamy nadzieję, że Amerykanin w dobieraniu produkcji do wydania będzie się kierował różnorodnością – tak, jak robi to chociażby duet Dropgun w swoim labelu Prophecy.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?