Impreza spod marki Hospitality wkrótce w stolicy. Znamy zagraniczną część lineupu!

Ikoniczny dla fanów drum n bassu Hospital Records zorganizuje własną imprezę w stolicy. Już 20 maja w Pradze Centrum Hospitality Warszawa!

freedom

Fani drum and bassu mają w naszym kraju coraz więcej atrakcji. Pojedyncze bookingi szanowanych graczy reprezentujących ten gatunek mają miejsce regularnie, a organizatorzy starają się zaskakiwać fanów coraz mocniejszymi nazwiskami. Warszawskim domem dla tego typu dźwięków stały się lokale przy ulicy Szwedzkiej. Na Pragę Centrum już niedługo zawita wydarzenie sygnowane marką Hospital Records. Kultową wytwórnię możecie kojarzyć między innymi z utworów udostępnianych do gier z serii Forza. Na swoim koncie również mają wiele imprez klubowych oraz festiwali. Kto i kiedy zagra na polskim Hospitality?

Zagraniczna trójca

Już 20 maja na terenie Pragi Centrum odbędzie się ważne wydarzenie dla fanów połamanych dźwięków. W ramach Hospitality wystąpi szereg rozpoznawalnych artystów, w tym również tych z lokalnej sceny. Na ten moment poznaliśmy pełną zagraniczną reprezentacje. Wśród nich znaleźli się tacy stali bywalcy Hospital Records – Camo & Krooked, Grafix i Etherwood. Pierwszy duet ostatnio regularnie odwiedza Polskę. Austriacy na swoim koncie mają wiele ikonicznych dla sceny drum and bassowej utworów i remiksów. W ostatnim czasie chętnie współpracują z specjalistą od zakręconych produkcji – Mefjusem.

Kolejnym dużym graczem, który zawita na Szwedzką będzie Grafix. Brytyjski reprezentant Hospital Records do niedawna aktywnie działał w duecie z Fredem V. Drogi obu panów rozeszły się, ale nie obniżyło to jakości serwowanych przez nich produkcji. Josh nadal tworzy utwory podbijające serca fanów połamanych dźwięków, przy tym współpracując z kolegami z wytwórni, w tym m.in. z Metrikiem.

Zagraniczną trójkę zamyka Etherwood. Kolejny mocny pionek marki Hospital na swoim koncie ma pięć albumów, w tym wydany w zeszłym roku “Neon Dust”. Ostatni krążek był inspirowany wieloma gatunkami muzycznymi, w tym m.in. techno, folkiem czy indie-popem. Przełomowy sposób myślenia o drum and bassie przekonał branżę do twórczości Woodiego już lata temu. Na swoim koncie ma wiele nagród, pierwsze miejsca na listach iTunes, jak i liczne supporty od kolegów z branży – w tym m.in. Sub Focusa i Netsky.

Pozostała część składu

Prócz muzyków na scenie Pragi Centrum usłyszymy dwóch MC. Sety DJskie będą wspierać MC Fava i MC Daxta, których mogliście usłyszeć chociażby na innych imprezach Hospitality czy na Rampage. Na ten moment są to wszystkie aliasy, które zostały ogłoszone. Organizator imprezy, agencja Illegalbreaks wspomina jednak o lokalnym supporcie, który zostanie ujawniony wkrótce.

Aktualnie bilety można nabyć w cenie 100 zł za pośrednictwem platformy Biletomat. Więcej informacji oraz aktualizacje związane z wydarzeniem możecie śledzić na Facebook’u.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

freedom

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?