sbm label, hotel maffija 2

„Hotel Maffija 2″ przebił rozmachem pierwszą edycję. Złota płyta już w przedsprzedaży

„Hotel Maffija 2” z ogromnym sukcesem. Już w przedsprzedaży pokryła się złotem. Do zakończenia preorderu zostało ponad 3 tygodnie!

sb

Po sukcesie pierwszej edycji projektu „Hotel Maffija” fani z niecierpliwością czekali na kolejną płytę wytwórni SBM Label. Po półtorarocznej przerwie niespodziewanie hotel zamienił się w pałac, a razem z nim otrzymaliśmy aż 20 singli. Dodatkowo na bieżąco pojawiały się making offy tworzenia piosenek w formie vlogów, które można obejrzeć na YouTube pod tym linkiem.

Pierwszy track zapowiadający całą akcję dostaliśmy nieco ponad tydzień temu. Wystąpili w nim prawie wszyscy raperzy uczestniczący w tegorocznej edycji. Utwór „Parapetówa” pokazał przedsmak tego, jakiego klimatu będziemy mogli się spodziewać w następnych kawałkach.

SBMStore.pl | SBM Label • Esthetic • Store
Zdjęcie: @karolgustavv, Artwork/art director: @tokudlak

Różnorodność stylów

Warto zwrócić uwagę na różnorodność wydawanych piosenek. Każdy kawałek jest zrealizowany w innym stylu. Z pierwszego vloga możemy się dowiedzieć, że każdy utwór jest bezpośrednią kontynuacją tracków zrealizowanych w edycji pierwszej. W odróżnieniu od pierwszej edycji akcja toczy się w pałacu, a nie jak to było w zeszłej odsłonie w domku nad jeziorem.

Nowe nabytki Hotelu Maffija 2

Tegoroczna odsłona urozmaicona jest o nowe nazwiska ściągnięte wprost z projektu SBM Starter. Nypel oraz oficjalnie nowy członek labelu – Kinny Zimmer – z pewnością pozytywnie zaskoczyli fanów. Patrząc na to, że „Hotel Maffija 2” jest ich debiutem.

Szczególną uwagę przykuwa ten drugi, ze względu na wysoką częstotliwość występowania w wydawanych piosenkach. Co ciekawe w pierwszych 10 wydanych utworach, Kinny wziął udział w 6 z nich. Podobnie było z Matą w zeszłej edycji, który pojawił się w połowie wszystkich utworów na płycie. Na pewno jest to bardzo dobrze rozplanowana akcja promocyjna i wielka szansa dla Kinniego.

Wielki sukces pokryty złotem

„Hotel Maffija 2” już w przedsprzedaży pokryła się złotem. Jest to szczególnie imponujące, bo do zakończenia preorderu zostało ponad 3 tygodnie. Jeśli tak dalej pójdzie, twórcy nowego krążka za niedługo będą się cieszyć z platyny. Album można zamówić na sbmstore.pl, a płyta będzie wysyłana od 16 lutego.  

Fabryka talentów

Projekt SBM Starter to akcja mająca na celu promowanie młodych raperów i dawanie im szansy na wybicie się. Bez wątpienia można ją nazwać fabryką talentów. Do tej pory spod ‘Startera’ wyszedł między innymi White 2115, Jan-rapowanie, Mata czy Fukaj. W zeszłorocznej, czwartej odsłonie do SBM Label przebił się Nypel oraz Kinny Zimmer, których mogliśmy usłyszeć w piosence „Droga Pani”.

SBM FFestival już w te wakacje!

Dzień po zakończeniu projektu, wytwórnia poinformowała fanów za pomocą instagrama o nadchodzącej już szóstej edycji SBM FFestival. Event odbędzie się 25 – 27 sierpnia 2022 roku w Warszawie. Dokładnie miejsce jeszcze nie jest znane. Uczestnicy z pewnością będą mogli posłuchać tam nowych piosenek z albumu „Hotel Maffija 2”. Bilet jednodniowy jest do kupienia za 149zł, a karnet na wszystkie trzy dni kosztuje 279zł. Wejściówki można kupić pod tym linkiem.

sb

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?