EDMowy event tuż pod Warszawą. Znamy pierwsze nazwiska Housepital Festival 2021!

26 czerwca w Piasecznie odbędzie się pierwsza po rocznej przerwie edycja Housepital Festival. Oto pierwsza część lineup’u.

sb

Wakacyjny kalendarz zaczyna zapełniać się coraz większą liczbą mniejszych bądź większych imprez. Co prawda nawet te większe nie będą tak duże, jak jeszcze w 2019 roku, ale w obliczu poprzednich wakacji jest to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Wielu organizatorów eventów uznało, że warto poczekać do roku przyszłego, ale są też tacy, którzy chcą zaprosić do zabawy jeszcze tego lata. Do tej drugiej grupy należą organizatorzy Housepital Festival, imprezy która powraca po rocznej przerwie.

Samorządowa impreza z elektroniką

Rzadko kiedy zdarza się, żeby samorządy aktywnie uczestniczyły w życiu klubowym społeczności lokalnej – tymczasem tutaj mamy do czynienia z miłym wyjątkiem. Wydarzenie jest bowiem realizowane przez Centrum Kultury w Piasecznie już od 2013 roku. Podczas poprzednich edycji można było usłyszeć sety takich postaci, jak C-BooL, Brave, DJ Kuba & Neitan, Melo.Kids czy Thomas Cloud. W 2015 roku pojawił się również zagraniczny headliner – znany wówczas z wydań w wytwórni Axtone duet NEW_ID.

Już teraz wiemy, że w tym roku możemy liczyć na naprawdę solidny skład polskich artystów, których z pewnością znacie już z naszych artykułów. Planowane są dwie sceny – główna z klimatami bardziej mainstage’owymi oraz “black” w klimatach house i techno.

Znamy pierwsze nazwiska

Dotychczas poznaliśmy pięć nazwisk, które zagrają na tej pierwszej scenie. Są to:

  • Bounce Inc.
  • Emdi
  • Clarx
  • Barthezz Brain
  • Martin Rosa

Z naszych informacji wynika, że na scenie Black pojawią się czołowe postaci warszawskiej sceny muzyki house. Jednak konkretne personalia przedstawione zostaną dopiero w najbliższych dniach.

Impreza odbędzie się w sobotę 26 czerwca na terenie Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej. Wejściówki w cenie 30 złotych będzie można nabyć już wkrótce przez internet.

Portal Shining Beats z dumą wspiera to wydarzenie.

sb

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?