W ten weekend jubileuszowa edycja Housepital Festival. Kto wystąpi na rynku w Piasecznie?

Housepital Festival kończy 10 lat. Z tej okazji headlinerem tegorocznej edycji będzie Gromee. To wszystko 24 września w Piasecznie.

emuze.me

W dobie coraz droższych biletów na imprezy, darmowe wydarzenia jawią się jako naprawdę ciekawe opcje na spędzenie czasu przy ulubionej muzyce. Jednym z niewielu tego typu wydarzeń na EDMowej mapie naszego kraju jest Housepital Festival. Od 2013 roku w Piasecznie ma swoje miejsce event, który w swoich lineup’ach zawierał już wiele postaci z topki polskiej tanecznej elektroniki. Jak dotąd niemalże wszystkie edycje odbywały się na piaseczyńskim rynku – z wyjątkiem ubiegłorocznej, na której zagrali między innymi EMDI, Bounce Inc. oraz Clarx.

Powrót na rynek

W tym roku wydarzenie powraca do docelowej miejscówki, czyli na piaseczyński rynek – i to w sam raz na dziesięciolecie marki Housepital. Tym razem impreza odbędzie się w sobotę, 24 września. Na czele lineup’u stoi Gromee, o którego drodze na szczyt pisaliśmy już jakiś czas temu na naszych łamach.

Oprócz krakowskiego producenta, za deckami zameldują się także 2sher, Exation oraz duet Mike & Laurent. Nie zabraknie także Martina Rosy, który jest mózgiem operacyjnym całego wydarzenia.

Timetable wydarzenia prezentuje się następująco:

16:00 Mike & Laurent
17:30 Exation
19:00 2sher
20:00 Martin Rosa
21:00 Gromee

Nowością wprowadzoną na tegoroczną edycję będzie silent disco, położone na skwerze Kisiela, około 100 metrów od głównej sceny. Do wyboru będą trzy źródła muzyki.

Będzie after

Impreza będzie trwać w godzinach od 16:00 do 22:00. Później zabawa przenosi się do klubu Planeta, gdzie podczas after party zagrają Martin Rosa, 2sher oraz Art Machine w secie b2b z Sunglasses_At.

Na główną część eventu wstęp jest bezpłatny. Bilet na after party będzie z kolei kosztować 30 złotych.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?