kontakt

Shining Beats Podcast to nie tylko EDM. Chociaż… gość najnowszego epizodu też jest związany z muzyką elektroniczną. Hubert Pleskot jest kojarzony bowiem przez niektórych bardziej nostalgicznych fanów z projektu Levito. Jednakże w ostatnich latach jego głównym zajęciem jest podróżowanie i szukanie tanich lotniczych okazji – z pewnością część z Was latała już po Europie po kosztach za sprawą polecajek ze strony Podróże z Hubertem.

Niektórzy mają także w planach (bądź już odbyli) podróż do Dubaju – także z pomocą gościa naszego dzisiejszego podcastu. Tematów podróżniczych w rozmowie prowadzonej przez Patryka Wojtanowicza nie brakowało – ale nie były to jedyne aspekty, które zostały poruszone w ponad godzinnej rozmowie.

Było radykalnie

Hubert opowiedział między innymi o tym, skąd w jego życiu w ogóle wziął się Dubaj, w jaki sposób udało mu się pojawić na polskiej scenie muzyki elektronicznej, a także dlaczego postanowił się z niej wypisać. I już teraz ostrzegamy, że ta opinia jest naprawdę radykalna.

Mamy nadzieję, że będzie to solidny wabik do przesłuchania dziewiątego już odcinka Shining Beats Podcast. Znajdziecie go w formie video na naszym kanale YouTube…

…a także w formie audio – na Spotify.

kontakt