Hulakula obchodzi w ten weekend urodziny! Wystąpią m.in. zespół Bajm i Skytech

Już w najbliższy weekend warszawski klub Hulakula obchodzi swoje urodziny. Tegoroczne świętowanie potrwa dwa dni.

emuze.me

Ostatni rok przyniósł niemałe zmiany na stołecznej scenie klubowej. Oprócz dobrze znanych z ciekawych bookingów miejsc, takich jak Bank, Explosion czy Smolna, do głosu doszła także lokalizacja kojarzona bardziej z rozrywkami innego typu. W miejscówce o nazwie Hulakula można bowiem pograć w kręgle czy bilarda, ale nie tylko – w weekendowe wieczory nie brakuje tam muzycznych atrakcji. Coś dla siebie znajdują zarówno młodzi, jak i starsi goście – a trafnym zobrazowaniem tej różnorodności będą zbliżające się wielkimi krokami urodziny klubu.

Dwa dni świętowania

Tegoroczne świętowanie potrwa aż dwa dni, które będą różnić się klimatem. Pierwszy dzień urodzin (piątek, 18 listopada) to coś dla fanów bardziej popularnej muzyki. Na scenie Hulakuli wystąpią bowiem Michał Szczygieł oraz Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Możemy więc spodziewać się sporej dawki szeroko znanych przebojów – zarówno tych z ostatnich lat, jak i tych łączących pokolenia.

emuze.me

Drugi dzień święta warszawskiego klubu to z kolei gratka dla fanów tanecznej elektroniki. W sobotę 19 listopada w Hulakuli zagrają Skytech, jeden z czołowych polskich producentów i zwycięzca Polish DJs Chart 2021 oraz coraz bardziej popularny na naszej scenie EDM duet SI US PLAU.

Bilety na obydwie imprezy są już dostępne – możecie je kupić pod tym linkiem.

emuze.me

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?