Hulakula z solidną końcówką zimy. Czołówka polskiego EDMu i zagraniczna gwiazda wystąpią w stolicy

Fat Tony, Skytech, I.GOT.U, Gromee i nie tylko – tak wygląda rozkład jazdy Hulakuli na końcówkę tegorocznej zimy.

sunrise

Czasy, kiedy można było narzekać na ilość atrakcji w klubach, już chyba na dobre minęły. Widać to szczególnie w stolicy, gdzie pod względem tanecznej elektroniki wiele ma do powiedzenia Praga Centrum, ale nie tylko. Jako alternatywa dla tych, którym dominujące na Szwedzkiej klimaty house i techno nie do końca pasują przychodzi Hulakula. W tym wszechstronnym miejscu rozrywki w ostatnich miesiącach występowali między innymi Antoine Clamaran, Skytech, SI US PLAU. To wszystko ubiegłej jesieni – a nadchodzące tygodnie także zapowiadają się naprawdę godnie.

4 lutego – Skytech

Zaczynamy od 4 lutego – wtedy to do Hulakuli powróci Skytech. Tego gościa nie trzeba chyba szeroko przedstawiać – ci, którzy są na bieżąco z Shining Beats (i ogólnie polskim EDMem) z pewnością go już znają. Podczas występu klasycznie możemy się spodziewać jego największych sztosów – a kto wie, być może będzie okazja na posłuchanie bardziej undergroundowej odsłony Mateusza… W każdym razie – jego występ rozpocznie się o 23:30, więc będzie to dobra okazja na before przed tym, co tej samej nocy będzie dziać się w Pradze Centrum.

kalendarz

11 lutego – Stachursky

Dalej mamy 11 lutego – wtedy to na scenie pojawi się Stachursky. Od razu jednak uprzedzamy, że ta impreza raczej będzie nastawiona na międzypokoleniową publikę, więc możemy spodziewać się najbardziej nośnych radiowych przebojów tego wokalisty. Ale nigdy nie wiadomo, co się zdarzy – więc na kawałki pokroju “Dosko”, “Chłosty” czy “Doskozzzy” także można liczyć.

kalendarz

18 lutego – Fat Tony

Lecimy dalej – konkretnie do 18 lutego i zagranicznego gościa, którym jest Fat Tony. W naszym kraju jest to postać nieco anonimowa – co innego w Europie, gdzie jego remixy popularnych kawałków są często używane przez topowych DJów. Jego selekcję mogli już sprawdzać uczestnicy takich festiwali, jak Electric Love czy Nameless – teraz przyszedł czas na warszawską publikę.

24 lutego – DJ Adamus

Pod koniec lutego Hulakula będzie mieć dla fanów tanecznej elektroniki dwie propozycje. W piątek 24 lutego za deckami stanie DJ Adamus, znany między innymi z formacji Wet Fingers.

sunrise

25 lutego – I.GOT.U

Natomiast dzień później do Hulakuli wbić powinni wszyscy fani FRKNTN. Do stolicy wraca wszak jeden z twórców tego movementu, czyli I.GOT.U. Choć ostatnio jego muzyka skręcać lubi w stronę bardziej hardowych brzmień, to Wujaszek wciąż lubi pograć bardziej tech house’owo, nie zapominając przy tym o swoich największych klubowych hitach. I tego właśnie możemy spodziewać się 25 lutego.

I.GOT.U odwiedzi Hulakulę w lutym dwukrotnie. Ten drugi raz (a w zasadzie, chronologicznie patrząc, pierwszy), będzie mieć miejsce 15 lutego. Wszystko to w ramach serii darmowych warsztatów DJskich, w których jak dotąd brali udział między innymi Matt Bukovski oraz Weikum. Oprócz Wujaszka, gościem będzie także DNF. Warsztaty organizowane są we współpracy z WSDJ Studio.

11 marca – Gromee

O tym, że Gromee nie tylko radiówkami stoi, mogli przekonać się uczestnicy między innymi Goldhill Festival czy przede wszystkim Sunrise Festival. Twórca wielu komercyjnych hitów ani myśli odżegnywać się od mniej radio-friendly kawałków i w takiej odsłonie zobaczymy go w Hulakuli już 11 marca.

kalendarz

kalendarz

Bilety na każdą z imprez można kupić już teraz na stronie internetowej Hulakuli.

kalendarz

sunrise

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?