Hardstyle w stolicy już tej jesieni. Oto pełny lineup I AM HARDSTYLE Poland 2023

Brennan Heart i wielu gości zatrzęsą warszawskim Torwarem już 23 września. Oto pełny lineup I AM HARDSTYLE Poland 2023.

sunrise

Od pierwszych informacji o powrocie I AM HARDSTYLE Poland w formie halowej słyszeliśmy już na chwilę po zakończeniu inauguracyjnej edycji w 2019 roku. Od tamtego momentu minęły ponad 3 lata – i w końcu znamy konkrety dotyczące tegorocznej odsłony wydarzenia, na którego czele stoi Brennan Heart. Polskie IAH odbędzie się w sobotę 23 września na warszawskim Torwarze – a pierwsza edycja, która miała miejsce w łódzkiej Atlas Arenie (podobnie jak zagraniczne imprezy pod tą nazwą) zwiastują sporą dawkę emocji w naprawdę miłej dla oka oprawie wizualnej.

Oto pełny lineup I AM HARDSTYLE Poland 2023

Organizatorzy nie kazali nam zbyt długo czekać na pełne szczegóły składu artystów, którzy we wrześniu odwiedzą stolicę. Pierwsze nazwisko jest oczywiste – a jest nim Brennan Heart, właściciel brandu I AM HARDSTYLE. Oprócz niego na scenie pojawi się wielu gości, którzy uświetnią swoimi setami imprezę planowaną do 6 rano. Są to:

kalendarz

D-Block & S-Te-Fan
Rebelion
Rooler
Sound Rush
Audiotricz
Thyron
Toneshifterz
Xense
Mr. Mess b2b Koala

kalendarz

Imprezę poprowadzi MC Villain.

I AM HARDSTYLE Poland 2023 – bilety

Wraz z ogłoszeniem lineup’u ruszyła sprzedaż biletów. Pierwszeństwo (i niższe ceny) mieli ci, którzy zapisali się do newslettera na stronie IAH. Od godziny 15:00 swoją wejściówkę może kupić każdy, w cenie 229 zł. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem. Warto też zaglądać do naszych ziomków z firmy Hardtripy, którzy planują wyjazdy na imprezę z Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?