I AM HARDSTYLE powraca do Polski! Druga edycja czołowego hardowego eventu już tej jesieni

Brand, za którym stoi Brennan Heart, powraca do naszego kraju. Znamy pierwsze szczegóły I AM HARDSTYLE Poland 2023!

sunrise

Jakiś czas temu na naszych łamach wspominaliśmy o tym, że po udanej pierwszej edycji, o drugiej imprezie I AM HARDSTYLE Poland jest dość cicho. Na to wygląda, że udało się niejako wywołać wilka z lasu – uznana na scenie hard dance marka, za którą stoi Brennan Heart, powraca do naszego kraju. Znamy już pierwsze szczegóły tegorocznej edycji wydarzenia, która zasila i tak już bogaty kalendarz hardowych wydarzeń w naszym kraju na 2023 rok.

I AM HARDSTYLE Poland powraca

Inauguracja IAH nad Wisłą miała miejsce w 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie – wówczas imprezę organizowała agencja World Media.

kalendarz

Bardzo szybko po zakończeniu wydarzenia, organizatorzy zapowiedzieli drugą edycję, która miała odbyć się w 2020 roku.

kalendarz

Niestety, przyszła pandemia – i na kolejny akcent związany z tym brandem musieliśmy czekać do Sunrise Festival 2022. Pomysł organizowania halowych eventów spod znaku IAH jednak nie upadł. Tym razem jednak za współpracę z Brennanem Heartem zabiera się Follow The Step, agencja znana między innymi z FEST Festivalu czy odpowiadająca za miejscówkę o nazwie Praga Centrum. Owoc polsko-holenderskiej współpracy poznamy już 23 września na warszawskim Torwarze.

Skład artystów już wkrótce

Lineup powinniśmy poznać w najbliższych dniach. Według naszych informacji, za jednym zamachem ogłoszone zostaną wszystkie postaci. Przypomnijmy – w 2019 roku, oprócz Brennana Hearta, w łódzkiej Atlas Arenie wystąpili między innymi D-Block & S-Te-Fan, Wildstylez, Sub Zero Project oraz Atmozfears, Toneshifterz i Code Black jako TAC Team. W tym roku możemy spodziewać się jeszcze ciekawszego składu – wszak Brennan i wiodąca na scenie agencja Q-Dance zdążyli w międzyczasie zakopać topór wojenny.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?