I AM HARDSTYLE Poland 2024 nie odbędzie się

Przez długi czas nie było wiadomo, czy polska odsłona I AM HARDSTYLE się odbędzie. Teraz sprawa jest już znacznie jaśniejsza.

kalendarz

Echa efektownego wypierdolenia się upadku agencji Follow The Step ciągną się za nami w dalszym ciągu. Jednym z ostatnich aktów w tym temacie jest I AM HARDSTYLE, które pierwotnie miało odbyć się ubiegłej jesieni na warszawskim Torwarze. Z przyczyn wiadomych, impreza ta została przeniesiona na maj tego roku, zaś w pierwotnym terminie w Pradze Centrum odbyło się preparty. Do nowej daty został nieco ponad miesiąc, a w dalszym ciągu nie było wiadomo, co dalej z wyczekiwanym przez fanów hard dance’u wydarzeniem. Kwestia ta stała się nawet swego rodzaju obiektem żartów wśród community.

Nie będzie IAH Poland w 2024

O przyszłości jednego z głównych brandów na polskiej scenie eventów hardowych wiemy już teraz znacznie więcej. Nowi organizatorzy wydarzenia opublikowali właśnie oświadczenie. Wiemy z niego, że impreza nie dojdzie do skutku w zapowiedzianym w ubiegłym roku terminie. Powodem takiej decyzji jest duża ilość wyzwań i obowiązków, które na holenderskich organizatorów przerzucił dotychczasowy polski wspólnik – Follow The Step. Na ten moment nie wiadomo, kiedy wydarzenie dojdzie do skutku. Jednak, według zapowiedzi, prace nad powrotem brandu Brennana Heart’a nad Wisłę trwają.

kalendarz

Poniżej przeczytacie pełną treść oświadczenia.

ultra

Droga rodzino I AM HARDSTYLE

Minęło trochę czasu od ostatniej informacji odnośnie sytuacji I AM HARDSTYLE Poland , które jest zaplanowane na 24 maja w Torwar w Warszawie.

Chcielibyśmy Was poinformować wcześniej, ale ponieważ jako I AM HARDSTYLE, zawsze współpracujemy z promotorami, którzy mają i biorą odpowiedzialność za nasze wydarzenia jesteśmy od nich mocno zależni. Sytuacja naszego byłego partnera, Follow The Step, który zostawiła nas ze sporą ilością wyzwań, których nie byliśmy w stanie naprawić.

Dlatego właśnie, z ciężkim sercem, musimy WAS poinformować że I AM HARDSTYLE Poland który był zaplanowany na 24.05 w Torwar NIE ODBĘDZIE SIĘ.

Pracowaliśmy niestrudzenie przez ostatnie miesiące z różnymi promotorami i organizatorami, żeby koncert mógł się odbyć, ale niestety nie byliśmy w stanie uporać się z wyzwaniami.

Odkąd Follow The Step i pośrednik w sprzedaży biletów Going, przez który Follow The Step sprzedawało ich bilety i otrzymywało fundusze za to wydarzenie. W przypadku zwrotów i jakichkolwiek pytań z tego wydarzenia odsyłamy do nich. Wszyscy którzy zakupili bilety otrzymają dzisiaj informacje odnośnie ich biletów

Jest nam niesamowicie przykro że jesteśmy do tego zmuszeni i że tak to wszystko się skończyło. To nie oznacza że nasza podróż w Polsce się kończy. Ciężko pracujemy wraz z dużym zespołem, żeby powrócić lepsi i silniejsi.

Dziękujemy jeszcze raz za bycie z nami, za cierpliwość, za miłość i wsparcie

Team IAH

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?