I AM HARDSTYLE Poland nie odbędzie się w 2023 roku. Follow The Step traci prawo organizacji

24 maja 2024 – na ten dzień przeniesiona została planowana pierwotnie na wrzesień 2023 roku druga edycja I AM HARDSTYLE Poland.

kalendarz

Sezon halowych wydarzeń powoli będzie się rozpoczynać. Jednym z istotniejszych elementów kalendarza na pozostałą część 2023 roku z pewnością postrzegany był 23 września. To właśnie wtedy zaplanowany został powrót brandu I AM HARDSTYLE do naszego kraju. W warszawskim Torwarze mieli wystąpić między innymi Brennan Heart, D-Block & S-Te-Fan, Rooler, Sound Rush oraz Audiotricz. No właśnie – mieli, ponieważ ostatecznie do imprezy w tym terminie nie dojdzie.

Nowy organizator

Jak czytamy w oświadczeniu, zmiany wokół I AM HARDSTYLE Poland są związane z problemami agencji Follow The Step, wobec której – po odwołaniu FEST Festivalu – wszczęto postępowanie restrukturyzacyjne. Od kilku tygodni wokół szeregu imprez realizowanych przez sprawną jak dotąd ekipę ze Smolnej zaczęły się gromadzić ciemne chmury. Potencjalni (i faktyczni także) posiadacze biletów zaczęli powątpiewać w to, że do imprez dojdzie. Nie inaczej było także w kontekście eventu sygnowanego marką Brennana Heart’a. W połowie sierpnia otrzymaliśmy jednak oświadczenie, w którym przeczytaliśmy:

emuze.me

Zespół I AM HARDSTYLE jest nadal ogromnie podekscytowany i zdeterminowany, aby ten koncert odbył się. Współpracujemy blisko z Follow The Step i wkładamy wszelkie możliwe wysiłki, aby zorganizować to wydarzenie. Obecnie pracujemy nad zaangażowaniem dodatkowego organizatora, abyśmy mogli potwierdzić naszą obecność 23 września w hali Torwar.

Z powodu obecnej sytuacji musieliśmy tymczasowo wstrzymać sprzedaż biletów, ale z radością informujemy, że przedsprzedaż została ponownie otwarta!

W skrócie – dowiedzieliśmy się, że impreza dojdzie do skutku, a FTSowi w organizacji pomoże inny promotor, który na tamten moment był poszukiwany. Kilka dni później administrator facebook’owej strony reprezentującej wydarzenie zapewniał w komentarzach, że na sto procent dojdzie ono do skutku. Teraz już wiemy, że plany będą zupełnie inne.

I AM HARDSTYLE Poland zostanie zrealizowane przez innego promotora – Follow The Step z powodu problemów finansowych utraciło prawo organizacji. Zmianie ulega data – impreza została przeniesiona na 24 maja 2024 roku, zaś miejsce (czyli warszawski Torwar) nie ulega zmianie. Bilety zakupione na dotychczasowy termin będą ważne w nowym terminie. Osoby chcące zwrotu wejściówki mają, jak czytamy w oświadczeniu, wrócić do punktu zakupu.

ultra

W dniu, w którym pierwotnie miało odbyć się IAH, będzie mieć miejsce oficjalne pre-party. W Pradze Centrum wystąpią Brennan Heart oraz D-Block & S-Te-Fan. Sprzedaż biletów ruszy 4 września.

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia opublikowanego przez organizatorów I AM HARDSTYLE Poland.

I AM HARDSTYLE Poland – oświadczenie

Droga Rodzino I AM HARDSTYLE,

Po pierwsze, chcielibyśmy bardzo podziękować Wam za cierpliwość i miłość, jaką okazujecie naszemu I AM HARDSTYLE Poland. Ostatnie dni nie były łatwe, ale razem z naszymi polskimi partnerami ciężko pracowaliśmy, aby ten pokaz mógł się odbyć.

W związku z restrukturyzacją Fest Festival oraz Follow The Step, naszego promotora w Polsce, stracił on możliwość organizacji edycji I AM HARDSTYLE Poland. Niemniej jednak znaleźliśmy nowego partnera i jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że przyłączają się do nas, aby przynieść I AM HARDSTYLE z powrotem do Polski.

Ze względu na krótki czas do pierwotnie zaplanowanej daty pokazu i wszystko, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach, musimy przełożyć pokaz na nową datę. Nowa data edycji I AM HARDSTYLE Poland to piątek, 24 maja 2024 roku, w Arenie COS Torwar. Bilety zakupione na wrześniowy pokaz w tym roku automatycznie zachowują ważność na nową datę. Ci, którzy chcą ubiegać się o zwrot pieniędzy, mogą to zrobić, wracając do punktu zakupu. Niemniej jednak, mamy nadzieję, że zobaczymy wszystkich Was w maju, to dla nas wiele znaczy!

Wiemy, że niektórzy z was już dokonali rezerwacji podróży na 23 września tego roku, dlatego też organizujemy oficjalną I AM HARDSTYLE pre-party w sobotę, 23 września 2023 roku, w Praga Centrum! Z udziałem samego mistrza I AM HARDSTYLE, Brennana Hearta oraz D-Block & S-Te-Fan!

Bilety na to oficjalne pre-party będą dostępne online od poniedziałku, 4 września, a specjalne ceny zostaną utrzymane, aby dać wszystkim możliwość udziału.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za cierpliwość, miłość i wsparcie. Mamy nadzieję, że rozumiecie, że sytuacja nie była łatwa, ale w ten sposób chcemy dać wszystkim możliwość udziału w wyjątkowym doświadczeniu I AM HARDSTYLE w Polsce.

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?