I.GOT.U powraca z pierwszym singlem od niemal roku. Oto nowa wersja “Technologic”

Adam Skrzypiec aka I.GOT.U zaprezentował na początku marca “Technologic”, pierwszy swój singiel od niemal roku.

PDC

Ostatnie miesiące, mówiąc delikatnie, nie były zbyt obfite w muzyczne nowości od I.GOT.U. 2021 rok przyniósł zaledwie dwa single mieszkającego obecnie w Rawiczu producenta – były to collaby z duetem Melo.Kids oraz EMDIm. “Rockstar” oraz (w szczególności) “Star 69” przyniosły nieliche wyniki na portalach streamingowych, na czele ze Spotify. Jednakże to wciąż zaledwie dwa single. Popularny “Wujaszek” postanowił jednak wejść w 2022 rok z trochę większym impetem, czego efektem są jego ostatnie ruchy.

“Wujaszek” znów w grze

Przede wszystkim dużo dzieje się na kanale YouTube producenta, gdzie raz na czas odbywają się livestreamy. Ale to nie to jest tutaj najważniejsze – bowiem także pod względem muzycznym mają miejsce warte zauważenia rzeczy. Członek kolektywu FRKNTN zaprezentował bowiem pierwszy w tym roku singiel, który zresztą na swoją oficjalną premierę musiał trochę poczekać.

emuze.me

Najnowsza propozycja Adama nosi tytuł “Technologic” i jest coverem klasyka od duetu Daft Punk. Kawałek ten mocno nawiązuje do będących obecnie w modzie klimatów tech house, w szczególności mrugając okiem w stronę fanów FISHERa i Chrisa Lake’a. Co ciekawe, pod tym numerem “Wujaszek” podpisał się… podwójnie – jako I.GOT.U i jako Fake Jake. Dodatkowo, Adam odpowiada nie tylko są produkcję kawałka, ale także za warstwę wokalną, do czego zresztą dojść nietrudno. Charakterystyczny wokal młodego twórcy wszak zobowiązuje!

Nowa wersja “Technologic” ukazała się na początku marca, nakładem wytwórni Chapter Eight – i możecie posłuchać jej poniżej.

PDC

emuze.me

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?