kontakt

21 miesięcy – tyle czasu minęło między obiema wizytami I.GOT.U w Shining Beats Podcast. Pierwsza z nich była zresztą inauguracją serii rozmów z postaciami sceny muzyki elektronicznej – wówczas, wraz z Adamem, gośćmi byli DNF oraz duet TWISTERZ.

Od tamtego czasu zmieniło się niesamowicie wiele – a niech świadczy o tym chociażby fakt, iż tamto nagranie miało miejsce przed pandemią koronawirusa. Ten jeden aspekt sprawił, że życie niemalże każdego DJa i producenta uległo zmianie. Nie inaczej było u Adama. I właśnie te zmiany są jednym z głównych tematów tak zwanej rewizyty “Wujaszka” w ramach 11. odcinka Shining Beats Podcast.

Prawie 100 minut

I.GOT.U w rozmowie z Patrykiem Wojtanowiczem opowiedział nie tylko o tym, jak radził sobie z pandemiczną rzeczywistością. Poruszona została także chociażby taka kwestia, jak kondycja polskiej sceny klubowej. Panowie rozważali między innymi na temat vixy oraz coraz lepszego zrozumienia hardstyle’u przez klubowiczów. Jednym z tematów były także – co nie powinno dziwić – plany dotyczące wytwórni FRKNTN, której to Adam jest jednym z założycieli. Podczas niemal stuminutowego nagrania nie zabrakło oczywiście wielu dygresji i tematów niezwiązanych z EDMem. Będziecie mogli więc poznać bohatera odcinka jeszcze bliżej.

Jedenasty odcinek Shining Beats Podcast jest dostępny – jak zwykle – w formie audio na Spotify…

…oraz jako materiał video na YouTube.


foto: ErZet Arts

kontakt