i_o zmarł z przyczyn naturalnych. Znamy wyniki sekcji zwłok

Jak wynika z sekcji zwłok, Garrett Lockhart aka i_o zmarł z przyczyn naturalnych. Amerykanin cierpiał na chorobę Hashimoto.

2sher

Pod koniec listopada ubiegłego roku zostaliśmy wszyscy zaskoczeni nagłą śmiercią amerykańskiego producenta znanego jako i_o. Jeden z talentów mau5trap, wytwórni należącej do deadmau5’a, w chwili śmierci miał 30 lat.

Muzyczna spuścizna Garretta jest niemała – jego specjalnością było łączenie w ramach swojej dyskografii klimatów progresywnych, trance’owych i techno. Właśnie za to doceniło go wielu słuchaczy na całym świecie, w tym także w Polsce.

emuze.me

Oto sekcja zwłok

Na poznanie przyczyny śmierci musieliśmy czekać niemal pół roku – jednakże teraz, dzień po dniu, w którym Amerykanin obchodziłby swoje 31. urodziny, opublikowane zostały dane z sekcji zwłok.

Jak się okazuje, i_o zmarł z przyczyn naturalnych. Jak czytamy w ogólnodostępnym odpisie wyników dochodzenia, Garrett cierpiał na przewlekłe limfocytowe zapalenie tarczycy, znane jako choroba Hashimoto. Z raportu wynika również, że Amerykanin zmarł w swoim domu.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?