kontakt

Wszyscy czekamy z utęsknieniem na powrót normalnego życia i możliwości zwykłego imprezowania. Niestety każdy z nas też wie, że nie jest to takie proste. Kiedy wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazywały, że uda się zorganizować EDC Las Vegas w maju, okazało się że znowu trzeba było przełożyć event na październik.

Oczywiście, żeby nie było tak pesymistycznie, są też dobre informacje. Coraz więcej krajów otwiera swoją gospodarkę włącznie z gastronomią, a część znosi też chociażby obowiązek noszenia maseczek. Daleko za oceanem, w słonecznym Miami, w ostatni weekend odbyła się wreszcie inauguracja sezonu klubowego. Wystąpił między innymi Alesso, a już w kolejce czeka Tiesto, który również tam się pojawi.

Byle do czerwca?

Przenosimy się jednak do Hiszpanii, gdzie sytuacja wciąż nie jest stabilna. Jednak z wypowiedzi ministra turystyki Reyes Maroto można wywnioskować, że w okolicach czerwca na turystów otworzy się Hiszpania – w tym Ibiza.

Gwarantuję bezpieczną mobilność od czerwca. Naszym zadaniem jest pozycjonowanie Hiszpanii jako bezpiecznego miejsca docelowego, które można obdarzyć zaufaniem w temacie podróży. Najważniejsze jest budowanie zaufania, które zdobywa się walcząc z pandemią oraz szczepiąc, szczepiąc i jeszcze raz szczepiąc.

Reyes Maroto

Czy tego chcemy czy nie, wydaje się że kluczem do wolności są szczepienia. Specjalne paszporty szczepień wkrótce zaczną funkcjonować, co powinno ułatwić powrót imprez.

kontakt