Ibiza wraca do gry! Kluby otworzą się po prawie trzyletniej przerwie już w kwietniu

Dobra wiadomość dla entuzjastów Białej Wyspy. W kwietniu tego roku do gry powrócą kluby na hiszpańskiej wyspie Ibiza.

kalendarz

Zima na kontynencie w pełni, a każdy z nas wyczekuje już cieplejszych dni. Póki co musimy zmagać się z kolejnymi falami pandemii i coraz większymi ograniczeniami, na szczęście głównie w innych krajach Europy. W oczekiwaniu na powrót sezonu eventowego mamy dla Was dobrą informację, jeśli chodzi o najbardziej imprezową wyspę w Hiszpanii. Wszystko wskazuje na to, że rozpoczęcie sezonu festiwalowego na Ibizie będzie miało miejsce już w kwietniu. Spowodowane jest to stratami jakie wyspa nagromadziła w zeszłym roku, kiedy to często imprezy były odwoływane.

Zielone światło na dłuższy sezon

Najbardziej znane kluby na Białej Wyspie takie jak Ushuaïa, czy mają powody do radości. José Luis Benitez, menedżer Ibiza Leisure Association stwierdził, że sezon zacznie się dwa tygodnie szybciej niż zwykle i może potrwać aż do listopada.

emuze.me

Otwarcie odbędzie się pod koniec kwietnia – dwa tygodnie szybciej, niż mamy to w zwyczaju. Sezon może potrwać aż do października, czy listopada, jeśli wszystko pójdzie bardzo dobrze. […] Wielkie kluby nocne na wyspie pracowały tej zimy, aby przygotować się do sezonu. Będziemy postępować ostrożnie i ramię w ramię z władzami.

Dodatkowo minister turystyki na Balearach Iago Negueruela stwierdził, że kluczem do sprawnego działania klubów będzie paszport covidowy. Wiele wydarzeń będzie wymagało negatywnego testu, bądź okazania dowodu szczepienia. Coraz sprawniej przebiega proces szczepień w wielu krajach, więc mamy szansę na owocny sezon imprezowy.

Powoli z promocją startują wytwórnie, artyści oraz kluby. Defected Records podzielił się dobrą informacją na swoich socialach.

ultra

Natomiast kultowy klub Amnesia już teraz zapowiedział na maj ponowne otwarcie – ta impreza ma trwać aż 18 godzin.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?