illenium

ILLENIUM prezentuje pełną tracklistę najnowszego albumu, a w niej JVKE czy Avril Lavigne

Właśnie poznaliśmy kompletną tracklistę nowego albumu autorstwa Amerykańskiego przedstawiciela future bassu – ILLENIUM.

dolaczdonas

Można by rzec, że ILLENIUM jest jedną z osób, która na dobre wprowadziła future bass do mainstreamu EDM. Amerykanin miał ogromny wpływ na popularyzację tego gatunku i stworzył wiele hitów, współpracując z wielkimi nazwiskami muzyki elektronicznej. Jakiś czas temu informowaliśmy was o zapowiedzi jego nowego albumu. Dziś oficjalnie znamy już wszystkie tracki, które znajdą się na długo wyczekiwanym krążku. Ten, pojawić ma się według zapowiedzi 28 kwietnia tego roku.

Przede wszystkim różnorodność

Biorąc pod uwagę ostatnie kilka lat, można z łatwością stwierdzić, że Amerykanin lubi eksperymentować. Zdecydował się on na dodawanie większej ilości metalcore’owych elementów do swoich produkcji. Widać to głównie na przykładach takich kawałków jak “Feel Something” czy “Story Of My Life”. Do tego grona w poprzednim roku dołączył singiel “Shivering”, a to jeszcze nie koniec. Dla miłośników tego typu brzmień ILLENIUM przygotował kolejny utwór z podobnego arsenału, a jest nim Lifeline w collabie z wokalistą jxdn.

Z drugiej strony – możemy być spokojni o klasyczne wydawnictwa spod repertuaru Nicka. Takimi zdają się prezentować You Were Right, czy “Other Side” w kolaboracji z innym future bassowym producentem – Said The Sky. Z obecnie wydanych produkcji na krążku znajdą się między innymi “From The Ashes” i wcześniej wspomniane “Shivering”.

Album zawierać ma również nieco bardziej znane twarze, lecz innych fandomów. Mowa tu o udziale Avril Lavigne wraz z Travisem Barkerem w jednej produkcji oraz JVKE, który niedawno wydał utwór z Martinem Garrixem. ILLENIUM dał nam już przedsmak jak może brzmieć zderzenie jego oraz Jacoba poprzez zremixowanie jego utworu pod tytułemgolden hour. Teraz czas na drugą rundę.

Kilka niewiadomych

Wielkimi niewiadomymi nie są jednak tylko brzmienia danych utworów, a również zagadka braku innych długo wyczekiwanych produkcji. Po udanym występie na Ultra Miami 2022 fani szczególnie wyczekiwali szybkiego wydania No Regrets we współpracy z Marshmello.
Ostatecznie 3 miesiące temu Royal & The Serpent wydało własną wersję tego utworu. Czy doczekamy się remixu? Czy to Inna wersja utworu? Może jest to zwyczajnie martwy projekt?
Na odpowiedzi trzeba będzie poczekać.

ILLENIUM” – pełna tracklista

dolaczdonas

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?