Muzyczny prezent od Illenium. Aż 10 nowych kawałków za darmo!

sunrise

Producenci stosunkowo często wydają swoje paczki mashup’ów czy editów różnych utworów. Zwykle są to dosyć pokaźne zestawy utworów, które były bądź są wykorzystywane w ostatnim czasie przez danego artystę w ramach występów. Przykładów z ostatniego czasu jest parę – chociażby wydana przy okazji premiery singla “Colombia” paczka duetu DJ Kuba & NEITAN, czy swego rodzaju kalendarz adwentowy, w ramach którego KAAZE od 1 grudnia aż do świąt Bożego Narodzenia publikował za darmo jeden ze swoich mashupów czy editów.

Można jednak pójść nieco inną drogą, co pokazuje Illenium. Amerykański producent ma za sobą naprawdę udany rok – występy na wielu festiwalach i kolejne, coraz bardziej dopracowane single udowadniają pozycję Amerykanina na scenie muzyki Future Bass, która – umówmy się – zbyt wiele jakości w sobie nie zawiera. Choć bez bicia przyznajemy, że akurat Nicholas – bo tak artysta ma na imię – odpowiada za naprawdę sporą część Future Bass’owych produkcji z kategorii “trzymających poziom“.

kalendarz

Wróćmy jednak do rzeczy, bo Amerykanin postanowił 2018 rok zakończyć z przytupem, i dzień po swoich 28. urodzinach, we współpracy z Trap Nation wydał aż dziesięcioutworową paczkę remiksów i editów. Oprócz przygotowanych specjalnie na rzecz koncertów wersji singli znajdziemy tam chociażby tegoroczne intro producenta, które rozpoczęło przykładowo set na EDC Las Vegas, a także dosyć niekonwencjonalne, choć ostatecznie doskonale pasujące do siebie motywy – w tym wypadku mamy na myśli mashup autorskiego utworu “Where’d You Go” z trackiem o tej samej nazwie, lecz wydanym w… 2005 roku przez formację Fort Minor.

ultra

Innymi słowy – jest ogień! Naprawdę jest czego słuchać, co także i Wam polecamy – wszak utwory w takim stylu i na takim poziomie, jak to, co zwykł prezentować nam Illenium, są na rynku muzyki EDM towarem dosyć deficytowym. Pobrać wszystko w formacie MP3 bądź WAV możecie pod tym linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=2HcKPF8mlpU

kalendarz

sunrise

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?