kontakt

Sezon festiwalowy rozkręca się coraz bardziej. Przed nami kolejne mocne ogłoszenia z różnych stron – zarówno tych stricte elektronicznych, jak i tych multigatunkowych. W tym miesiącu możemy spodziewać się wielu ogłoszeniowych emocji, a jednym z wydarzeń, które nam te wrażenia zapewni, będzie FEST Festival. Impreza będzie mieć w tym roku już swoją trzecią edycję – poprzednie dwie postawiły wysoko poprzeczkę, więc możemy spodziewać się naprawdę grubych nazwisk. Oczekiwania te dotyczą także EDMu – i kto wie, być może fani tej muzyki będą mogli zobaczyć w akcji czołowego popularyzatora nurtu slap house.

Czołowa postać slapów w Polsce?

Imanbek, bo o nim mowa, miał już okazję kilkukrotnie wystąpić w Polsce. W wersji festiwalowej jednak nie mieliśmy jeszcze okazji go zobaczyć. Wiele wskazuje na to, że ten stan rzeczy wkrótce ulegnie zmianie – najprawdopodobniej zobaczymy go wszak na FEST Festival 2022.


Zobacz także: Nasza relacja z FEST Festival 2021


Skąd to wiemy? Ano z Instagrama kazachskiego producenta. Całkiem niedawno pojawił się tam post z datami koncertów w nadchodzących miesiącach. Jego trasa koncertowa obejmuje w głównej mierze Amerykę Północną oraz Europę – w tym Polskę. Według informacji, które znajdziemy w tym poście, Imanbek zagra w Parku Śląskim 13 sierpnia, czyli ostatniego dnia imprezy.

Czekamy na oficjalne ogłoszenie

Co warte podkreślenia – na ten moment informacja ta nie jest oficjalnie potwierdzona przez organizatorów festiwalu, czyli agencję Follow The Step. Jednakże zazwyczaj tego typu deklaracje ze strony artystów nie biorą się z powietrza. Warto więc śledzić najbliższe ogłoszenia FEST Festival 2022 – podobnie, jak obecny skład lineup’u, który znajdziecie pod tym linkiem. Bilety na tę imprezę możecie z kolei kupić tutaj.

kontakt