Polska scena muzyki trance ma się całkiem dobrze i nie brakuje na niej nazwisk, które są rozpoznawalne na całym świecie. Jedną z osób, które przyłożyły do tego rękę, jest Aleksander Stawierej, znany jako Indecent Noise. Warszawiak tworzy muzykę już od wielu lat, jednakże dopiero teraz pokusił się o wydanie pełnoprawnego albumu.

Debiutancki album

Pierwszy krążek 35-letniego producenta nazywa się “Everything Is Connected”. Album zawiera 8 solowych produkcji Aleksandra oraz 7 kolaboracji z różnymi artystami, w tym między innymi z Adrianem Ratajczakiem aka onTune – organizatorem imprez spod bandery Euforia Festivals. Całość została wydana 9 pażdziernika, nakładem Black Hole Recordings.

Prócz cyfrowej wersji, album występuje też w tej fizycznej. Co prawda krążek na płytach CD został już wyprzedany, lecz będzie dostępna jeszcze wersja winylowa. Ten fakt z pewnością zadowoli koneserów wosku, których w ostatnim czasie przybywa. Zainteresowanych kupnem dosyłamy na stronę producenta.

“Everything Is Connected” jest też dostępne na wszystkich platformach streamingowych. Warto więc poświęcić godzinkę i odsłuchać debiutancki krążek Aleksandra, do czego gorąco zachęcamy.