kontakt

Rynek muzyki elektronicznej w Stanach Zjednoczonych dość znacznie różni się od, przykładowo, europejskiego. Królują tam inne gatunki, fani mają nieco inne podejście do festiwali, a sam EDM ogólnie jest bardzo popularny.

Jedną z najważniejszych agencji eventowych pociągających za większość sznurków na tamtejszej scenie jest Insomniac. Organizacja założona w 1993 roku przez Pasquale Rotellę. W przeciągu kilkanastu lat rozrosła się ona do niesamowitych rozmiarów i obecnie odpowiada za wiele eventów. Pod swoimi skrzydłami ma między innymi takie marki jak Electric Daisy Carnival, czy Dreamstate.

Dalsza ekspansja na rynku EDM

Ostatnio na swoich mediach społecznościowych organizacja poinformowała o stworzeniu nowego festiwalu oraz dedykowanej wytwórni związanej gatunkowo z nowym projektem.

Witamy w Lost In Dreams, najnowszym projekcie świata Insomniac. Od 1993 roku naszym celem jest stworzenie domu dla każdego fana muzyki dance.

Cieszymy się, że możemy kontynuować tę misję z Lost In Dreams, zupełnie nowym festiwalem z własną wyspecjalizowaną wytwórnią płytową, które otworzą nowy świat future bassu oraz melodyjnego dubstepu. Cieszymy się, że tu jesteś!

Insomniac

Całość nie mogła obyć się bez komentarza założyciela i dyrektora generalnego Insomniac, Pasquale Rotelli.

Naszą misją zawsze było stworzenie domu dla każdego fana muzyki tanecznej, jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu wysokiej jakości nowe gatunki i cieszymy się, że możemy kontynuować tę misję z Lost In Dreams. To dla nas zupełnie nowa wizja, w której zespół festiwalowy i załoga Insomniac Music Group będą wspólnie pracować nad jednoczesnym rozwojem festiwalu i wytwórni płytowej.

Pasquale Rotella

Zapowiada się bardzo interesujący projekt dla wszystkich fanów future bassu oraz dubstepu. Tak się składa, że właśnie ukazał się pierwszy utwór pod egidą nowego projektu. “Whole Life” to melodyczny future bass od Kaivona producenta z USA. Całość dopełnia ładny wokal Nevve.

Trzeba przyznać, że jest to całkiem udany start labelu!

kontakt