Intents Festival kończy 20 lat. Znamy pierwsze gwiazdy wielkiego hardowego jubileuszu

Uznawany za jeden z najciekawszych eventów na holenderskiej scenie Intents Festival obchodzi w tym roku swoje 20-lecie.

PDC

Fani hard dance z pewnością znają Intents Festival, który jest uznawany za jeden z lepszych eventów z muzyką hardstyle. Impreza, która istnieje już dwadzieścia lat na holenderskim rynku, szykuje się do świętowania jubileuszu. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na początku czerwca w Oisterwijk.

Najpierw niedziela, potem piątek

Choć to otwarcia bram Intents Festival pozostało jeszcze sporo czasu, to organizatorzy już powoli ogłaszają pierwszych artystów, którzy wystąpią w dniach 2-4 czerwca w holenderskim Oisterwijk. Ostatniego dnia imprezy na głównej scenie zagrają między innymi Warface czy Act of Rage w secie b2b z Radical Redemption. Swoja scenę tego dnia będzie miał również Dr. Peacock a na scenie Relive wystapi mający polskie korzenie Crypsis.

emuze.me

Pierwszego dnia festiwalu natomiast na mainstage swoje umiejętności i utwory zaprezentują choćby Ran-D czy D-Block & S-Te-Fan. Na pozostałych scenach wystąpią między innymi Angerfist, Keltek czy Mark With A K. Część piątkowego lineup’u, który został jak dotąd ogłoszony znajdziecie poniżej.

Wyjazd z Polski

Dla tych, którzy chcieliby wybrać się na Intents Festival z Polski mamy dobrą wiadomość. Po raz kolejny swój wyjazd na event organizują Hardtripy. W wyjazdowym zestawie, prócz dojazdu pod samą bramę imprezy z kilku miast Polski, w zestawie znajduje się bilety na cały weekend oraz specjalny wydzielony sektor na polu namiotowym. Więcej informacji znajdziecie na stronie Hardtripów.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?