Jak będzie wyglądać Sunrise Festival 2022? Mamy pierwsze wizualizacje terenu imprezy!

Na facebook’owej grupie imprezy pojawiły się pierwsze wizualizacje tego, jak będzie wyglądać teren Sunrise Festival 2022.

2sher

Mimo dwóch lat przerwy, przyszłość Sunrise Festival zapowiada się naprawdę interesująco. Jak dowiedzieliśmy się kilka dni temu, organizatorzy doszli do porozumienia z władzami Kołobrzegu. Tym samym impreza zostaje na kolejnych 9 lat na lotnisku w Podczelu. Oprócz tradycyjnego EDMowego eventu, na tym terenie planowane są co roku różne imprezy skierowane do szerszej publiki. Na ten moment jednak skupmy się na “festiwalu wschodzącego słońca” – bo to tego aspektu działalności MDT Production tyczą się nowe informacje.

Pierwsze rendery

Według kuluarowych zapowiedzi organizatorów, najbliższe lata mają stać pod znakiem naprawdę sporego rozwoju imprezy. Pierwsze przesłanki ku temu jak najbardziej istnieją – pojawiły się bowiem pierwsze wizualizacje tego, jak przyszłoroczny Sunrise Festival będzie wyglądać.

emuze.me

Na dostępnych renderach nie ma co się spodziewać projektów scen – na to będziemy musieli poczekać zapewne do lipca 2022 roku. Jednakże opublikowane na oficjalnej facebook’owej grupie festiwalu materiały już teraz mogą dawać do zrozumienia, z czym będziemy mieć do czynienia za 14 miesięcy w Podczelu.

Wkrótce więcej szczegółów

Najbliższe dni mają powiedzieć nam jeszcze więcej odnośnie tego, jakie zmiany szykowane są na przyszły rok. Co istotniejsze smaczki przedstawimy Wam na naszych łamach.

ultra


foto: Gromysz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?