olivia-rodrygo

Jak powstał debiutancki album Olivii Rodrigo? Już wkrótce ukaże się dokument o “SOUR”

Olivia Rodrigo zapowiedziała film dokumentalny pokazujący historię wejścia na szczyt oraz proces powstawania albumu „SOUR”.

2sher

Olivia Rodrigo to gwiazda Disneya, piosenkarka oraz autorka tekstów. Znana z roli Nini z High School Musical: The Series, czy roli Paige z serialu Bizaardvark. Jej kariera wystrzeliła w 2021 roku przez wydanie piosenki „driver license”, która osiągnęła ogromny sukces na TikToku. Tego samego roku na światło dzienne wyszedł jej pierwszy album pt. „SOUR”. Warty odnotowania jest fakt, że jej debiutancki krążek zdobył aż 7 nominacji Grammy. Między innymi w kategorii Album Roku.

Pierwsza trasa koncertowa

Debiutancki album Olivii miał swoją premierę w maju ubiegłego roku. Z powodu pandemii, brak zorganizowania jakiejkolwiek trasy koncertowej nie powinien nikogo zdziwić.

emuze.me

Jakiś czas temu dostaliśmy informację o trasie koncertowej o nazwie „SOUR TOUR”. Rodrigo nie tylko zawita w Stanach Zjednoczonych, ale wybierze się również w podróż po Europie. Co ciekawe, Olivia zagra aż 33 koncerty i to tylko w USA. Niestety Polska nie znalazła się na liście krajów, do których zawita artystka. Polski fan, aby posłuchać na żywo takich hitów jak „good 4 u”, czy „traitor” musi wybrać się co najmniej do Berlina lub Hamburga. Trasa rozpocznie się 2 kwietnia w San Fransico, a skończy 7 lipca koncertem w Londynie. Bilety wyprzedały się w mgnieniu oka i jedyna szansa, aby zdobyć wejściówkę na dane wydarzenie to kupienie ich z drugiej ręki.  

Film dokumentalny o debiutanckim albumie

Ostatnio Olivia Rodrigo za sprawą swoich social mediów poinformowała fanów o filmie dokumentalnym, który pokaże proces powstawania albumu „SOUR”. Film będzie się nazywał „Driving Home 2 U (A Sour Film)”. Swoją premierę będzie miał 25 marca na platformie Disney+, która zagości w Polsce latem 2022 roku. Dokument ma zawierać niepublikowane dotychczas materiały, wywiady oraz zdjęcia. Ma pokazać kulisy sukcesu artystki.

ultra

To będzie wyjątkowe doświadczenie filmowe. Po raz pierwszy fani będą mogli zobaczyć, jak powstał album „SOUR” i dlaczego była to dla Olivii tak osobista podróż. Nie będzie to stricte film koncertowy, a raczej szansa, by ujrzeć historię Olivii Rodrigo od początku, jak stała się jedną z największych muzycznych gwiazd. Oprócz tego, fani będą mieli okazję zobaczyć interpretacje piosenek z SOUR”, jakich nie widzieli nigdzie wcześniej.

– Powiedziała Ayo Davis, prezes Disney Branded Television w oficjalnym oświadczeniu

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?