Jak za starych czasów – Armin van Buuren i Ferry Corsten w secie b2b wyłącznie z winyli

Podczas 1103. odcinka A State Of Trance, Armin van Buuren i Ferry Corsten zagrali wspólnego trance’owego seta wyłącznie z winyli.

sunrise

Kiedyś to były czasy – nie miałeś pendrive’ów, a płyty CD nie były obowiązującym nośnikiem muzyki, więc grało się z winyli. Dziś możliwości technologiczne pozwalają na naprawdę wiele – ale nie brakuje osób mających nostalgię do poczciwego wosku. Ba – czarne placki w ostatnich latach przeżywają nawet swoisty renesans, nierzadko wśród młodych osób. Entuzjastów tego typu nośników nie brakuje także wśród samych DJów i producentów, w tym także tych ze światowego topu. Kilka dni temu mogli się o tym przekonać widzowie audycji A State Of Trance.

Tylko z winyli

Podczas 1103. odcinka ASOTu wspólnie za deckami wylądowali Armin van Buuren i Ferry Corsten. Panowie niewątpliwie mieli duży wpływ na rozwój sceny trance, choć raz na czas (szczególnie ten pierwszy) lubią zrobić skok w bok w kierunku komercyjnych brzmień. To nie zmienia jednak faktu, że do starych brzmień także lubią wracać – czego dowodem jest wypełniony klasycznym trance’m set b2b zagrany w stu procentach z winyli. Pięćdziesięciominutowy set obfitował w utwory mające nawet ponad 20 lat. Było ich, jak na obecne warunki, niedużo – cały set składa się z zaledwie 9 utworów. Jest to jednak specyfika czasów, z których pochodzą użyte tracki – wówczas extended mix potrafił trwać nawet 8 czy 9 minut. Jest to więc nie lada gratka dla tak zwanej “starej gwardii”.

kalendarz

Tracklista prezentuje się następująco:

kalendarz

  1. Ferry Corsten – Sweet Sorrow
  2. Adam White & Andy Moor present Whiteroom – The Whiteroom
  3. Breakfast – The Sunlight
  4. Vimana – We Came
  5. Miro – By Your Side (Ronski Speed Remix)
  6. Basic Dawn – Pure Thrust (Nu NRG Remix)
  7. Soundcheck – Minddrive
  8. ATN – Miss A Day
  9. System F feat. Armin van Buuren – Exhale

A State Of Trance #1103 – oglądaj

Cały odcinek A State Of Trance znajdziecie poniżej. Winylowa część zaczyna się wraz ze startem drugiej godziny epizodu.

kalendarz

sunrise

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?