P.A.F.F. remiksuje Q̶u̶e̶b̶o̶n̶a̶f̶i̶d̶e̶ Jakuba Grabowskiego. “Mój przykry lajf” buja w wersji house!

Właśnie ukazał się “maxisingiel” Jakuba Grabowskiego, który wcale nie jest Quebonafide. Znalazł się na nim między innymi remix P.A.F.F.’a.

freedom

“Mój przykry lajf” Jakuba Grabowskiego (podobno alter ego niejakiego, niedawno żegnającego się z karierą) otworzyło tegoroczną akcję stołecznej wytwórni SBM Label pod nazwą SB Starter, w której szansę otrzymują młodzi i zdolni twórcy hip-hopu. Teledysk do numeru artysty z Ciechanowa przekroczył już liczbę miliona odsłon na YouTube.

Parę dodatkowych wersji

Numer oparty na hicie brytyjskiej grupy Mattafix (“Big City Life”) wyprodukowali Konrad Żyrek aka SHDØW oraz Brajan Litkowiec (Bryan), który niedawno został bonusowym zwycięzcą Nobocoto Talents, wspólnego konkursu Nobocoto Studio, SBM Starter i SBM FFestival.

Na właśnie wydanym “Mój przykry lajf (maxisingiel)”, który notabene rozdawano na płytach CD podczas SBM FFestivalu, możemy odnaleźć 6 nowych interpretacji: remiks z dograną zwrotką Filipka, instrumental SHDØW’a, a także po dwie wersje od Eigusa i P.A.F.F.’a (wokalne i instrumentalne).

W ucho bardzo szybko wpada remiks Eigusa (Maciej Jakubiec), wpadający mocno i świadomie w klimat utworów The Weeknda, lecz klubową część naszych odbiorców na pewno najmocniej zaciekawi wariacja Pawła. Właściciel Onionwave ponownie udowadnia, że światy hip-hopu i house, mogą naprawdę współgrać ze sobą.

Taneczny bit, w połączeniu z głosem Jakuba, daje całkiem przyjemny efekt. Dla nieprzekonanych do takich eksperymentów, bardzo polecamy instrumental, który sam w sobie świetnie się broni.

Czy w przyszłości zobaczymy więcej takich produkcji w SBM, a być może nawet collab Jakuba i Pawła? Czas pokaże, lecz chyba naprawdę chcielibyśmy to usłyszeć!

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?