kontakt

Wokół nowego albumu Jana-rapowanie wydarzyło się już dość sporo. Pierwsze informacje nt. nowego krążka otrzymaliśmy już w styczniu. Do tego czasu dostaliśmy wiele informacji o „Buforze”. Dowiedzieliśmy się o trasie koncertowej, preorderze oraz o merchu. Natomiast na pierwszy singiel promujący nadchodzący album musieliśmy jeszcze trochę poczekać.

Zbliżający się wielkimi krokami…

Jakiś czas temu z Instagrama Janka mogliśmy dowiedzieć się o nietypowym modelu sprzedaży jego nadchodzącego albumu. Na razie krążek „Bufor” mogliśmy zamówić jedynie w dwóch terminach (06.01, 01.02). Na ten moment został nam ostatni ‘lot’, który odbędzie się 16 lutego. Preorder kosztuje 89zł i możemy go zamówić w wyznaczonym okresie na stronie SBM Store. W skład wersji deluxe wchodzi opaska na oczy, kosmetyki podróżne oraz zatyczki do uszu. Premiera albumu odbędzie się 11 marca. Janek podczas swojej trasy koncertowej zawita na Tauron Arenie w Krakowie (01.04) oraz w Torwarze w Warszawie (03.04). Bilety możecie kupić pod tym linkiem.

Pierwszy singiel albumu „Bufor”

Po licznych zapowiedziach w końcu doczekaliśmy się pierwszego singla o nazwie „TRYB SAMOLOTOWY”. Przede wszystkim tytuł nawiązuje do motywu płyty, jakim jest podróżowanie. Janek określa tryb samolotowy swoim ‘’najlepszym ziomkiem’’, ponieważ dzięki niemu może odciąć się od świata i zaznać wewnętrznego spokoju. Piosenka jest również o docenianiu nam bliskich osób dopiero po ich śmierci. Janek boi się, że przez to jak wiele czasu poświęca muzyce, może mu go zabraknąć na spędzanie go z najbliższymi.

„TRYB SAMOLOTOWY” został wyprodukowany przez Hozay Beats. Warto zwrócić uwagę na to, że najnowszy album będzie pierwszym krążkiem Janka bez udziału Nocnego. Reżyserią klipu zajął się Filip Skroniec.

Ciekawostką są koordynaty (64.9043482, -18.140593), które pojawiają się w pierwszych sekundach teledysku. Po wpisaniu ich w Google Maps wyskoczy nam miejsce w Islandii, które przedstawia uśmiechniętą buzię. Jest to oczywiste nawiązanie do poprzedniej płyty Jana-rapowanie, zatytułowanej „Uśmiech”.

Brak opisu.

kontakt