asap rocku need for speed

Jeden z czołowych raperów pojawi się w nowej odsłonie gry Need For Speed

EA podzieliło się z graczami zwiastunem do nowej odsłony serii Need For Speed. Jako jedna z postaci wystąpi A$AP Rocky.

pdc

Jakiś czas temu Electronic Arts w końcu uchyliło rąbka tajemnicy i podzieliło się z graczami zwiastunem do nowej odsłony serii Need For Speed. Z wideo wynika, że gra nie tylko będzie zaskakiwała ciekawą grafiką (połączeniem elementów animowanych z tymi realnymi), ale też wyjątkową muzyką, specjalnie stworzoną na potrzebę wydawnictwa. Gra ma zadebiutować z polskim dubbingiem 2 grudnia na konsolach nowej generacji oraz PC.

A$AP Rocky przejmuje świat NFS

Wraz z pierwszym zwiastunem gry dowiedzieliśmy się, że A$AP Rocky wystąpi jako jedna z postaci. Raper jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych raperów na świecie. Znany jest z takich utworów jak: “Praise The Lord”, “Everyday”, czy “F**in’ Problems”, które razem zdobyły ponad 2 miliardy odtworzeń na Spotify. Tym razem postanawia swoje muzyczne zdolności przenieść do świata gamingu i staje się twarzą gry “Need For Speed Unbound”.

ASAP Rocky – Praise The Lord

“Shittin Me”

Jak donosi portal Lodout, postać Rocky’iego w grze nie będzie grywalna. Będziemy mieć za to okazję posłuchać muzyki rapera w trailerze, dzięki stworzeniu utworu “Shittin Me”, który idealnie oddaje klimat całej serii. Z pewnością “Shittin Me” to nie jedyny utwór, który zagości w trackliście nowej odsłony gry od ASAPa.

ASAP Rocky – Shittin Me

Dedykowany tryb gry

Oprócz wkładu muzycznego artysta pomagał również przy tworzeniu części wizualnej gry. Podobno dorzucił swoją cegiełkę przy tworzeniu animacji w specyficznym komiksowym stylu. Dodatkowo w zwiastunie zostało użyte mnóstwo koloru żółtego, który prawdopodobnie jest nawiązaniem do albumu “Testing” — ostatnio wydanego krążka rapera z 2018 roku. W grze ma pojawić się także dedykowany ASAP Rocky’iemu tryb gry. Nie wiadomo jeszcze, na czym ma polegać, aczkolwiek znamy jego nazwe — “Takeover Scene”.

Trailer Need For Speed Unbound

pdc

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?