Jedna z głównych elektronicznych gwiazd Open’er Festival 2024 odwołała swój występ

Choroba jednego z członków duetu Sofi Tukker spowodowała, że najbliższe ich występy zostały odwołane. Wśród nich także ten w Gdyni.

sunrise

Już w środę 3 lipca startuje Open’er Festival 2024. Choć tym razem zabraknie dedykowanej elektronicznym brzmieniom Beat Stage, to fani szeroko pojmowanego EDMu mają w Gdyni czego szukać. Przede wszystkim, całą imprezę na głównej scenie zamknie Skrillex, a oprócz tego każdego dnia na różnych strefach partnerskich nie zabraknie DJskich setów. Na tym jednak potencjał tego wydarzenia się nie kończy – na Tent Stage zabookowani zostali chociażby Claptone i Sofi Tukker. Nie mamy jednak dobrych wiadomości dla osób, które czekają na występ tego drugiego projektu.

Sofi Tukker nie wystąpią na Open’erze

W poniedziałkowy wieczór na social mediach Sofi Tukker pojawiła się informacja o odwołaniu ze względu na chorobę jednego z członków najbliższych koncertów w Europie. Niestety, wśród anulowanych gigów jest także ten na Open’er Festival 2024. Oprócz tego, duet nie zamelduje się między innymi w klubie Ushuaia na Ibizie, na rumuńskim festiwalu Neversea czy na czeskim Colours Of Ostrava.

kalendarz

Z niecierpliwością czekaliśmy na to (koncerty – przyp.red.) przez cały rok i przepraszamy wszystkich, którzy planowali nas odwiedzić, a także organizatorów i festiwale, z którymi się dogadaliśmy.

Od ponad miesiąca walczę z (z tego, co się ostatnio dowiedziałem) anginą. Brełam antybiotyki już kilka razy, ale po każdym cyklu ból powracał. Uważamy, że jest to spowodowane moimi problemami z autoimmunologią (to one zakończyły moją karierę koszykarza na studiach) i tym, że mój organizm nie jest w stanie w pełni pozbyć się infekcji. Walczę też z ogromnym wyczerpaniem, prawdopodobnie dlatego, że mój organizm od ponad miesiąca podczas tras koncertowych próbuje walczyć z paciorkowcami.
Z tego powodu, aby poczuć się lepiej, muszę zrobić sobie przerwę w koncertowaniu. Jeśli mnie znacie, to wiecie, że to najtrudniejsza rzecz. Wszyscy jesteśmy pewni, że dzięki 3-4 tygodniom odpoczynku uda mi się wrócić na scenę. Europo, wkrótce wrócimy!

Tucker Halpern, Sofi Tukker

Wkrótce mamy poznać zastępstwo za Sofi Tukker na Open’erze.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?