Your Ghost Production

Po ogłoszeniu przez rząd Wielkiej Brytanii daty zniesienia koronawirusowych restrykcji i powrotu działania klubów, już chwilę później zostały ogłoszone pierwsze imprezy przypadające na termin po 21 czerwca 2021. Sytuację wykorzystał między innymi jeden z bristolskich klubów. Ramshackle, które jest częścią Bristol O2 Academy, zapowiedziało poprzez swoje media społecznościowe wydarzenie “Welcome Back”. Obie tury biletów wyprzedały się w ciągu zaledwie kilku godzin.

Szczegóły imprezy

Wejściówki na wydarzenie kosztowały – w zależności od puli, z której udało się nam je kupić – £3 lub £5, co daje w zaokrągleniu 15 lub 26 zł. Jednak wygląda na to, że bilety również będą dostępne do nabycia na bramce klubu. Więcej informacji jej na temat zostało opublikowanych w opisie imprezy na Facebooku:

469 dni po naszym ostatnim wydarzeniu w o2 Academy Bristol w końcu możemy wrócić!

Czy dobrze to słyszycie? Kluby nocne mogą się otworzyć od 21 czerwca? Dołącz do nas w piątek, 25 czerwca do naszego Welcome Back Rave w O2 Academy Bristol! Nie możemy się doczekać, by niedługo was wszystkich zobaczyć i bądźmy szczerzy… wszyscy tak bardzo tęsknimy za nocami z Yo-Yo (nazwa drinka podawanego w klubie)

Piątek, 25 czerwca, 10:30PM – WIDZIMY SIĘ PRZED WEJŚCIEM!

Ramshackle jest najdłużej działającym klubem nocnym w całym Bristolu oraz najlepszym miejscem do spędzenia każdego piątkowego wieczoru!

Czego możecie się spodziewać:
👉 Tysięcy imprezowiczów każdego tygodnia!
👉 Naszego sławnego drinku “YoYo”.
👉 Wielu upominków i efektowej realizacji w Bristolu.

💥Główna sala 🔊🎤🎉 – Ramshackle Bristol W głównym pokoju nasi rezydencji DJe zapewnią wam najlepszą muzykę z zakresu wielu gatunków wraz z niesamowitymi LEDowymi projekcjami oraz armatkami z confetti i z o2.

Sala 2 🌴🎤🎹🍹 – California Love Dostarczymy przez całą noc najlepszą mieszankę Hip-Hopu, RnB, Trapu, Afrobeatsu, Dancehallu i Grime’u od rezydentów z Bristolu.

10:30PM-3.30AM

Dodatkowe opłaty mogą być wymagane na wejściu w momencie, gdy rząd na nas wymusi przeprowadzania testów na obecność koronawirusa.

Źródło: https://www.facebook.com/events/179479180317668

Czym jest klub Ramshackle?

Ramshackle jest najdłużej działającym klubem na terenie Bristolu, w którego murach mieszczą się trzy sale. Imprezownia w budynku o2 Academy Bristol chwali się niskimi cenami. Na wejście nie wydamy więcej, niż £5 (26 zł), a drinki zaczynają się od £1.5 (około 8 zł). Rezydenci dbają o granie w klimatach house, Hip-Hop, Grime, Drum and Bass czy Bassline. W poprzednich latach w Ramshackle grali między innymi James Hype, Jax Jones, DJ Fresh, Majestic oraz liczni reprezentanci dnb i jungle, tacy jak 1991, Serial Killaz czy Matrix & Futurebound.

Your Ghost Production