kontakt

Trzeba przyznać, że dawno nie uświadczyliśmy pluginu VST sygnowanego logiem topowego producenta. Przypadków podobnych do legendarnego Sausage Fattener od Dada Life było conajmniej kilka, jednak trochę kartek z kalendarza zdążyliśmy już od tamtego czasu zerwać. Jonas Aden zakończył ten stan rzeczy proponując Biggifier, mało tego – zapowiedział na przyszły tydzień premierę swojego pierwszego merchu. Co warto podkreślić – dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na fundacje charytatywne zajmujące się zdrowiem psychicznym.

Nowa wtyczka…

Tyle w skrócie – ale czym jest Biggifier? Ano już sama nazwa powinna wskazywać, do czego dana wtyczka ma służyć. Oprogramowanie łączy w jednym pokrętle ponad 10 efektów dźwiękowych oraz wiele szablonów dostosowanych do szerokiego wachlarza brzmień i instrumentów. Prace nad narzędziem zaangażowały najlepszych developerów wtyczek dźwiękowych i trwały ponad rok. Produkt zdążył zebrać rekomendacje od The Chainsmokers, Brooksa czy NOTD i można go nabyć pod tym linkiem.

…a także merch

Pod koniec wideo-omówienia wtyczki, które pojawiło się na kanale Jonasa, pojawiła się informacja o premierze jego pierwszego oficjalnego merchandisingu. Norweg zdradził, że nad ubraniami i gadżetami od dłuższego czasu pracowało wiele osób. Artysta nie kryje podekscytowania faktem wypuszczenia dwóch dużych przedsięwzięć w bliskim czasie – i nie sposób się temu dziwić.

Kolejną wartą uwagi informacją jest fakt, że cały dochód ze sprzedaży będzie przekazywany na fundacje zajmujące się zdrowiem psychicznym. Dla zainteresowanych wsparciem tej szczytnej idei – podczas załączenia kolekcji również będzie obowiązywać czterdziestoprocentowy rabat. Co więcej – jeśli jesteś producentem, to masz gwarantowany feedback do twojej muzyki od samego Jonasa Adena. Warunkiem jest zakup w ciągu 3 dni od startu sprzedaży. Interesanci z mniej zasobnym portfelem też mogą spróbować swych sił w giveawayach, które będą miały miejsce w okolicach premier obydwu produktów – powodzenia!

kontakt