Wykopali go z Eurowizji, ale na ten występ wpływu nie mają. Joost wystąpi w Polsce!

Tegoroczny reprezentant Holandii na Eurowizji, Joost, w przyszłym roku rusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi Polskę.

kalendarz

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji nie zostanie zapamiętany z powodu zwycięzcy. Główną osią kontrowersji, o których będziemy jeszcze nieraz słyszeć, jest bowiem kwestia zdyskwalifikowania reprezentanta Holandii z koncertu finałowego. Joost Klein, zdaniem organizatorów konkursu, miał dopuścić się za kulisami wobec jednego z pracowników zachowania “naruszającego zasady konkursu”. W związku z tym jego “Europapa” nie pojawiła się podczas sobotniego finału na ekranach telewizorów.

Sprawa wywołała niemałą burzę zarówno na miejscu – w Malmö – jak i w sieci i wśród komentatorów. Wielu – w tym także holenderska telewizja publiczna, którą reprezentował Joost – uznało karę za nieproporcjonalną. Ta sprawa z pewnością nie znajdzie swojego finału jeszcze długo. To, co jest jednak pewne, to występ prowodyra tej całej sytuacji w Polsce.

kalendarz

Joost odwiedzi Warszawę

Joost Klein w przyszłym roku rusza w świat z “europapa tour“. Na ten moment ogłoszono pięć koncertów – a jeden z nich odbędzie się w Polsce. Holenderski artysta i performer wystąpi 12 marca 2025 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Podczas występu z pewnością nie zabraknie eurowizyjnego utworu, podobnie jak będącego dużym hitem poprzedniego lata w Niemczech “Friesenjung” i innych nawiązujących niejednokrotnie do kultury gabber kawałków.

ultra

Sprzedaż biletów rusza 14 maja o godzinie 14:00. Hydrozagadka to dość kameralne miejsce, które – zważywszy na popularność Eurowizji i samej gwiazdy wieczoru – może nie podołać wzmożonemu zainteresowaniu. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że wejściówki zejdą w mgnieniu oka. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora, agencji Live Nation.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?