Co cztery głowy, to nie dwie. Jos & Eli oraz Eli & Fur we wspólnym utworze

Dwa interesujące dla fanów melodycznego grania duety połączyły siły w wytwórni producenta o pseudonimie Yotto.

reklamuj_sie

Są collaby, o które nikt nie prosił, ale każdy potrzebował. I taką współpracę zaprezentował Odd One Out, wydając dzieło męskiego, izraelskiego duetu Jos & Eli z brytyjskim, kobiecym tandemem Eli & Fur.


Każdy pasjonat muzyczny nieraz fantazjował o pewnych współpracach między artystami lub nietypowych produkcjach. Przykład? Skoro duet Rank 1 ma na swoim koncie klasyk “Airwave”, to czemu Airwave nie zdecydował się jeszcze na utwór “Rank 1”? Albo gdyby jeden duet o dość krótkiej nazwie Jos & Eli nagrał coś wspólnego z Eli & Fur? Ale chwila, ta druga sytuacja właśnie się wydarzyła.

Jos & Eli jest izraelskim duetem, tworzonym przez Yossiego Selouka i Eliego Abutbu. Na swoim koncie mają m.in. wydania dla Sudbeat (labelu Hernana Cattaneo), Einmusika Recordings, Stil Vor Talent czy Watergate Records. Ich ścieżki kariery dotąd nie przecięły się z Eli & Fur.

Brytyjski tandem, założony przez Elizę Dodd-Noble i Jennifer Skillman, od lat współpracuje z Anjunadeep, w którym nagrał swój debiutancki album z ubiegłego roku (“Found In The Wild”). Panie nagrywały już także wspólne produkcje m.in. z Booka Shade oraz Danny’m Howardem.

Melodyczne combo

Oba aliasy połączył właściciel Odd One Out, znany fiński producent – Yotto. To tam wyszedł utwór “Riffs Of The Night”, będący pięknym połączeniem stylów obu projektów. Wokale Elizy i Jennifer znakomicie współgrają z podkładem, w którym miło przygrywa gitara; numerowi nie brak też pazura w postaci synthów i leadów (szczególnie w drugiej kulminacji).

Kawałek izraelskich i brytyjskich duetów ma w sobie wszystko by być solidnym kandydatem do pozostania jednym z najlepszych wakacyjnych hitów tego sezonu. Gorąco polecamy odsłuch:


reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?