Tune Of The Year

Łudziliśmy się, że nowy rok przyniesie więcej przyjemnych wieści z branży muzyki elektronicznej – tymczasem proza życia szybko zweryfikowała te oczekiwania. Włoski DJ i producent Joseph Capriati trafił bowiem do szpitala. Powodem hospitalizacji nie była jednak żadna choroba a… dźgnięcie nożem przez własnego ojca. Jak donosi La Repubblica, dwójka miała wdać się w piątkowy wieczór w kłótnię, w trakcie której doszło do ugodzenia DJa nożem kuchennym w klatkę piersiową.

Do zdarzenia doszło w rodzinnej miejscowości Włocha, a mianowicie Casercie. Po całej sytuacji ojciec trzydziestotrzylatka, dotychczas niekarany, został aresztowany za próbę usiłowania zabójstwa. W tym momencie reprezentant sceny techno i tech house znajduje się w naprawdę ciężkim stanie. Mamy nadzieję, że wkrótce stan utalentowanego DJa i producenta ulegnie poprawie.


Pod jednym z wpisów informujących o całym wydarzeniu sprawę naprostował Dave Clarke – znany brytyjski DJ i producent. Poinformował, że nie musimy martwić się o życie Josepha Capriatiego.

dave clarke response

“On nie jest w sytuacji zagrożenia życia, bądźmy z nim myślami i pomóżmy mu wrócić do pełni zdrowia jak najszybciej.”

Dave Clarke

Tune Of The Year