kontakt

John Ford aka Joyryde to z pewnością postać zasługująca na szersze uznanie wśród fanów EDM. W naszym kraju z jego muzyką – nieświadomie, ale jednak – spotkało się już wielu widzów telewizji – wszak utwór “Hot Drum” został wykorzystany w reklamie dżemu. Teraz trzydziestoczteroletni artysta ogłosił, że już w kwietniu wyda swój długo wyczekiwany debiutancki album.

Długa historia albumu

Wydanie debiutanckiego krążka niesie za sobą dużo przygód, gdyż początkowa premiera była zaplanowana na…2018 rok. Anglik musiał jednak przełożyć wydanie przez problemy techniczne związane z teledyskami. Teraz jednak wydaje się, że sprawa została domknięta, gdyż na socialmediach artysty pojawiła się informacja z datą wydania “Brave”.

Starałem się stworzyć album, który połączyłby wszystkie moje pasje

Joryde

Premiera w kwietniu

Premierę debiutanckiego albumu, który wyjdzie nakładem HARD Recs (kojarzonego z eventem HARD Summer), artysta zaplanował na 4 kwietnia, a więc nie będzie trzeba długo czekać. Klasycznie całość będzie do odsłuchania na Spotify oraz innych portalach streamingowych. Patrząc na dotychczasową dyskografię Anglika, jesteśmy pewni że warto było czekać tak długo na debiutancki krążek.


kontakt