Joyryde zapowiada swój debiutancki album. Pierwszy singiel na dniach!

Jeden z najbardziej oryginalnych Bass House’owych artystów już wkrótce wyda “Brave” – swój pierwszy longplay pod aliasem Joyryde.

sunrise

Dla fanów Anglika to zdecydowanie długo wyczekiwana wiadomość. Początkowo album Johna Forda, bo tak nazywa się Joyryde, miał ujrzeć światło dzienne 30 listopada ubiegłego roku – jednak kilka dni przed planowaną premierą artysta poinformował, że musi przenieść wydanie krążka.

“Musiałem podjąć trudną decyzję o odroczeniu wydania mojego albumu. Głównie przez problemy techniczne, związane z produkcją klipów video. Nie bądźcie źli czy zawiedzeni. Jak tylko będę znał nową datę premiery to was poinformuję.”

Joyryde

Fani musieli więc uzbroić się w cierpliwość – na szczęście jednak obsuwa nie trwała zbyt długo, bo już na początku lutego producent napisał na swoim Twitterze, że pierwszy singiel z krążka “Brave” ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

kalendarz

Dziś poznaliśmy nieco więcej szczegółów – wydawcą albumu będzie wytwórnia HARD Recs, która jest powiążana z amerykańskim festiwalem HARD Summer; zaś pierwszy singiel, który będzie nosić tytuł “I’m Gone“, ukaże się już 22 lutego, czyli w najbliższy piątek. Znając dyskografię Anglika można się domyślać, że będzie to parkietowy killer w stylu Bass House. Jedno jest pewne – energii na pewno nie zabraknie!

kalendarz

Fani artysty na wiadomość zareagowali praktycznie natychmiast – wielu pisze, że będzie to album roku. Zachwytów nie ma końca, jednak należy je nieco ostudzić – na kolejne szczegóły dotyczące wydawnictwa musimy niestety poczekać. Joyryde znany jest z roztaczania wokół swojej twórczości aury tajemniczości – więc każdy zainteresowany artystą chyba zdążył się przyzwyczaić do dosyć lakonicznego sposobu informowania o swojej twórczości w sieci. Za przykład niech służy ubiegłoroczna, trwająca pół roku przerwa w aktywności na mediach społecznościowych.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że przy okazji debiutanckiego materiału Anglika będzie inaczej!

sunrise

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?