juice wrld the light

Trzeci pośmiertny album Juice WRLDa już za rogiem. Mamy trzeci singiel z “The Party Never Ends”

Na streamingach pojawił się nowy singiel, promujący “The Party Never Ends” Juice WRLD. Co ciekawe, znamy go już od dawna.

sb

“The Party Never Ends”, czyli trzeci pośmiertny album Juice WRLDa nieubłaganie się zbliża, o czym informowaliśmy was tutaj. Prawdopodobnie premiera płyty jest tuż za rogiem, albowiem jest to już trzeci singiel oraz wiele informacji wskazuje, że krążek pojawi się już w te wakacje.

“The Light” Juice WRLD

“The Light” znamy już od 2020 roku, ponieważ producent numeru postanowił podzielić się fragmentem utworu ze słuchaczami. Niemniej jednak brak zaskoczenia w żaden sposób nie zmniejszył zainteresowania całą premierą. Klimat kawałka podobnie jak ostatnie wydane single – “Face 2 Face” i “In My Head” – utrzymany jest w spokojniejszych tonach. Bit oraz melodię można zaliczyć na pewno do tych przyjemnych. Klasycznie w utworze słyszymy charakterystyczny rap Juica, połączony z melodyjnym wokalem. W tekście raper pokazuje miłość do swojej dziewczyny, którą nazywa jedynym “światłem w ciemnościach”.

Wraz z premierą płyty dowiedzieliśmy się, że utwór znajdzie się w soundtracku gry MLB The Show 23, która poświęcona jest baseballowi. Premiera gry odbędzie się 28 marca. Najpewniej z tego powodu utwór został ocenzurowany. Pozbyto się z niego wszelkich przekleństw, co nie spodobało się to wielu fanom rapera i wywołało kontrowersje.

sb

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?