kontakt

Juicy M jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych DJek na rynku EDM. Pochodząca z Ukrainy 30-latka zasłynęła przede wszystkim dzięki swoim kilkuminutowym miksom na 4 deckach. Najpopularniejszy z nich uzbierał ponad 50 mln wyświetleń na YouTube! Artystka niejednokrotnie występowała w Polsce, szczególnie w ostatnich miesiącach. Już w ten piątek będziemy mieli okazję zobaczyć ją po raz kolejny!

Juicy M w Warszawie…

Juicy M wystąpi 22 kwietnia 2022 w warszawskim klubie Bank. Support przed ukraińską DJką zagrają znani z klubów w całej Polsce Thomas Cloud i Roko. Jest to kolejna już impreza z dużym EDMowym nazwiskiem na Mazowieckiej. W poprzednich miesiącach występowali tam między innymi Marnik, Firebeatz oraz Mark Sixma. Z tego co nam wiadomo, to jeszcze nie koniec ciekawych bookingów!

Bilety na to wydarzenie można nabyć tutaj w cenie 40 PLN oraz w klubie w dniu imprezy – z tym że wówczas już za 50 PLN. Zachęcamy do obserwowania oficjalnej strony wydarzenia na Facebook’u.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronat medialny nad tą imprezą.

… i nie tylko!

Piątkowa impreza nie jest jedyną, jaką Juicy zagra w Polsce w najbliższym czasie. Dzień później, 23 kwietnia w klubie Onyx w Tarnowskich Górach podczas PMG Platinum Night #3 będzie mogła ją zobaczyć w akcji śląska publiczność. Jako support wystąpi między innymi Adam de Great.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „anyx PMG PLATINUM NIGHT#3 SOBOTA 23.04.2022 å JUICY " ADAM ADAMGREAT PRZEDSPRZEDAŻ ONLINE PANIE 20 Ł PANOWIE 25 W DNIU IMPREZY INE KASIE PANIE 25 PANOWIE 30 ZŁ DANCE: MAX KOLANKOV GREAT, STRIKEMIKE CLUB: JUICY M, ADAM ONYXBILETY.PL ONYXCLUB.PL TARNOWSKIE GÓRY RAVE UDG humpter'”

Fani festiwali będą z kolei mogli ją zobaczyć w nadchodzącym sezonie podczas między innymi Summerburst, Offline Festival, czy Medusa Festival, na którym pojawiała się już kilkukrotnie. Juicy M będzie też specjalnym gościem na wystepie Nicky’ego Romero w londyńskim Ministry of Sound. Jak widać, kalendarz ukraińskiej DJki jest naprawdę konkretny – tym fajniejszą rzeczą jest fakt, iż możemy jej selekcję usłyszeć w Polsce tak często.

kontakt